A-013

Złote Prysznice

tagshow

3 (1)

3 (1)

us.webp cn.webp ar.webp es.webp

Informacja
Dokument ten został odzyskany po zorganizowaniu przez Autorytet obławy na GEAR. Los tej anomalii jest obecnie nieznany.

Numer obiektu: A-013

Wymogi przechowalnicze:: Średnie

Poziom zagrożenia: Średni

Czynności przechowalnicze: A-013 mają być przechowywane w sztucznym siedlisku o wymiarach 25 metrów na 25 metrów na 5 metrów w sektorze przyrodniczym w Placówce 16.

Opis: A-013 to kolonia dwudziestu trzech chrząszczy należących do gatunku Brachinus1, początkowo odkryta w Puszczy Amazońskiej. A-013 są genetycznie identyczne z innymi osobnikami gatunku Brachinus, z wyjątkiem jednej różnicy w sposobie, w jaki się bronią. Zamiast wytwarzać i rozpryskiwać 1,4-benzochinon w swojej komorze brzusznej, A-013 rozpyla stopione złoto. Metoda, dzięki której A-013 syntetyzuje złoto, jak również zapobiega uszkodzeniu siebie w tym procesie, jest obecnie nieznana. Dysekcja i podobne procedury są zabronione z powodu ograniczonej liczby instancji A-013.

A-013 został początkowo odkryty przez ekspedycję koleopterologów2 próbujący wytropić Chrząszcze Bombardiera. Członkowie ekspedycji zostali uznani za zaginionych, a lokalne władze wyruszyły na poszukiwania. Władze znalazły koleopterologów ciężko poparzonych i pokrytych roztopionym złotem, żaden z nich nie przeżył. Formacja operacyjna GEAR została wezwana, aby wkroczenia i opanowania A-013 po tym, jak władze odnotowały 3 ofiary śmiertelne.

O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.