Wiadomość na Facebooku z 14.01.2016 r.

|Drogi „Autorytecie RPC”. My, matki, jesteśmy zdania, iż sposób, w jaki traktujecie tzw. anomalie, jest niehumanitarny, niesprawiedliwy i może narażać nasze dzieci na niebezpieczeństwo. To, że ktoś jest trochę inny, nie oznacza od razu, iż jest to anomalia.

tagshow

4 (3)

4 (3)

us.png cn.png es.png

Drogi „Autorytecie RPC”.

My, matki, jesteśmy zdania, iż sposób, w jaki traktujecie tzw. anomalie, jest niehumanitarny, niesprawiedliwy i może narażać nasze dzieci na niebezpieczeństwo. To, że ktoś jest trochę inny, nie oznacza od razu, iż jest to anomalia. To tylko znak, że osoba ta jest wyjątkowym dzieckiem potrzebującym wyjątkowego traktowania. Nie trzeba ich zamykać!

Zamknięcie zwierzęcia tylko dlatego, że stara się ono przetrwać, jest okrutne, niesprawiedliwie i na ogół po prostu niemiłe. Nie chcemy, by nasze dzieci żyły w świecie, w którym można zostać zamkniętym tylko dlatego, że Bóg uznał, iż ktoś będzie trochę wyjątkowy. Dlatego też tworzymy grupę na Facebooku celem szerzenia świadomości o waszej okrutnej działalności i tym, jak może ona narażać nasze dzieciaki. Jeżeli dowiemy się, że cenzorujecie naszą grupę, cóż, to niezgodne z Konstytucją, a wy nie jesteście ponad nią!

— Z poważaniem, Zaniepokojone Matki

Nota: Po otrzymaniu tej wiadomości Autorytet dokonał przygotowania oficjalnej odpowiedzi. Stwierdzono, że użytkownik, który wysłał powyższą wiadomość, już nie istnieje. Zakłada się, że pewna grupa wytworzyła środek memetyczny umożliwiający ukrycie tożsamości jej członków przed Autorytetem.

O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.