GEAR

Przegląd

GEAR to wielonarodowościowa organizacja założona przede wszystko po to, by zapewnić elicie luksusowe warunki życia. Mimo że jest ona napędzana chciwością, daleko jest jej od braku rozeznania. Kierownictwo GEAR wie, że przekraczanie pewnych granic etyki prowadzi do zawarcia nowych umów handlowych i porozumień biznesowych. Większość zysku GEAR pochodzi z masowej produkcji przedmiotów anomalnych dla konsumentów w branżach, w których konkurencja nie istnieje albo jest nieistotna. Populacja ogólnoświatowa w większości nie wie, w jaki sposób GEAR wytwarza produkty, co przekłada się na powszechny brak zaufania wobec przedsiębiorstwa. Mimo to cieszy się ono bardzo wysokim obrotem.

GEAR posiada wielu partnerów i wrogów, a ponadto często sprzedaje bezcenne, niebezpieczne anomalie, które mogą zagrozić Autorytetowi i innym podmiotom, najhojniejszym licytantom. Stosunki GEAR z Autorytetem są co najmniej skomplikowane; niekiedy, w imię wspólnego celu, organizacje te ze sobą współpracują, a niekiedy czynią na odwrót.

Wbrew powszechnej opinii, GEAR i Amazing! Co. nie są stałym konkurentami, jeśli idzie o obecność rynkową. Niebezpieczne i nieprzyjazne konsumentom produkty Amazing! Co. nie są w stanie przebić jakości przedmiotów wytwarzanych przez GEAR właśnie dla konsumentów. Mimo to obydwa przedsiębiorstwa często wykorzystują środki memetyczne celem wabienia potencjalnych klientów.

Nadzwyczajnie wysokie zyski umożliwiły GEAR czynienie szeroko zakrojonych inwestycji w w zakresie obronności, badań oraz sekretności. Próby zlokalizowania placówek GEAR przez Autorytet jak dotąd były całkowicie bezowocne. Szczegóły dotyczące właścicieli organizacji pozostają owiane mgłą tajemnicy.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License