RPC-Herbert-Pierdolony-Hoover
omega-black.png

Rejestracja Podmiotu Centralnego: Pierdolony Hoover

Klasa: Omega-Czarny1

Zagrożenia: Bo ja, kurwa, wiem? Wszystkie z nich a nawet więcej.

Protokoły przechowalnicze: Nie ma sposobu, aby go zabezpieczyć. Wojna jest już przegrana. Wygrał, pokonał nas. Polecam wszystkim pójść zobaczyć swoich bliskich po raz ostatni. Możemy już tylko kupić czas. Tak, moglibyśmy spróbować znaleźć sposób na powstrzymanie niepowstrzymanego, ale to byłoby jak próba naprawienia drzwi poprzez rzucenie w nie bomby termonuklearnej.

Opis: Jak opisać nieopisane, jak mówić o najgorszym czynie popełnionym w całej historii, jak opisać to, co on zrobił.

herbert-hoover-9343371-1-402.jpg

Hoover patrzący na nas spoza kosmosu, trochę się podśmiewując, bo nie jesteśmy warci jego śmiechu.

Czego cię uczyli w szkole? Że Herbert Clark Hoover był trzydziestym pierwszym prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki? Kłamstwa, wszystkie z nich, wymyślone przez nas, aby wyjaśnić, co się stało w latach 1929-1933. Aby wyjaśnić rok, w którym przyszedł i przejął władzę. Co czytałeś o tym okresie czasu? Wielka depresja, która, jestem pewien, to również kłamstwo. Zdjęcia ludzi cierpiących w tym czasie? To nie był ani kryzys ekonomiczny, ani głód.

To Hoover. W czasie swojego reżimu torturował niewinnych, pożerał dzieci i utrzymywał to wszystko w tajemnicy przed światem z pomocą swoich anormalnych mocy.

Nie został prezydentem poprzez wybory, po prostu nim został. Przejął władzę i nikt nie był w stanie mu się oprzeć. Jak można się było już domyślać, był manipulatorem rzeczywistości, ale nie normalnym — był najpotężniejszym człowiekiem, jaki kiedykolwiek istniał. Mówiąc perspektywicznie, różnica między osobami Numer 1 i 2 jest taka sama, jak różnica między na wpół zjedzonym cheeseburgerem a kosmiczną gromadą nieskończoności.

I tak, przesadzam z wyjaśnianiem. Po prostu… Chcę opóźnić nieuniknione wyjawienie prawdy — powodu, z jakiego powstał ten artykuł.


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License