RPC-Herbert-Pierdolony-Hoover

omega-black.webp

Rejestracja Podmiotu Centralnego: Pierdolony Hoover

Klasa: Omega-Czarny1

Zagrożenia: Bo ja, kurwa, wiem? Wszystkie z nich, a nawet więcej.

Protokoły przechowalnicze: Nie ma sposobu, by go zabezpieczyć. Wojna jest już przegrana. Zwyciężył, pokonał nas. Polecam wszystkim pójść zobaczyć swoich bliskich po raz ostatni. Możemy już tylko kupić czas. Tak, moglibyśmy spróbować znaleźć sposób na powstrzymanie niepowstrzymanego, ale to byłoby jak próba naprawienia drzwi poprzez rzucenie w nie bomby termojądrowej.

Opis: Jak opisać nieopisane, jak mówić o najgorszym czynie w historii, jak opisać to, co on zrobił.

herbert-hoover-9343371-1-402.webp

Hoover patrzący na nas spoza kosmosu, tylko trochę się podśmiewając, bo nie jesteśmy warci jego śmiechu.

Czego cię uczyli w szkole? Że Herbert Clark Hoover był trzydziestym pierwszym prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki? To wszystko kłamstwa — wymyślone przez nas, by wyjaśnić, co się stało w latach 1929-1933. Aby wyjaśnić rok, w którym przyszedł i przejął władzę. Co przeczytałeś na temat tego okresu? Wielka depresja, która, jestem pewien, to również kłamstwo. Zdjęcia ludzi cierpiących w tym czasie? To nie był kryzys ekonomiczny ani głód.

To był Hoover. Podczas swojego reżimu torturował niewinnych, pożerał dzieci i utrzymywał to wszystko w tajemnicy przed światem z pomocą swoich anormalnych mocy.

Nie został prezydentem poprzez wybory; po prostu się nim stał. Przejął władzę i nikt nie był w stanie mu się oprzeć. Jak można się już domyślić, był manipulatorem rzeczywistości, ale nie normalnym — był najpotężniejszym człowiekiem, jaki kiedykolwiek istniał. Mówiąc perspektywicznie, różnica między osobami numer 1 i 2 jest taka sama, jak przepaść pomiędzy na wpół zjedzonym cheeseburgerem a kosmiczną gromadą nieskończoności.

Tak, przesadzam z wyjaśnianiem. Po prostu… Chcę opóźnić nieuniknione wyjawienie prawdy — powodu, z jakiego powstał ten artykuł.

O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.