Mniej istotne lokacje anomalne

Mniej istotne
lokacje anomalne

Autorytet postanowił wyodrębnić lokacje z kategorii mniej istotnych obiektów anomalnych. Mniej istotne lokacje anomalne wykazują wprawdzie właściwości anomalne, aczkolwiek natura i nasilenie tychże nie wymaga aż takiej ilości zasobów, jakie przeznacza się na przechowywanie obiektu RPC. Mniej istotne lokacje anomalne, co do zasady, oznaczone są klasą Alfa-Biały.

[[div class="content-panel standalone" style="border-radius: 7px;"]]
[[div style="margin-left: 20px; margin-right: 20px; padding: 5px;"]]
**Lokalizacja**: ?
**Opis**: ?
**Właściwości**: ?
**Użytek**: ?
[[/div]]
[[/div]]

Lokalizacja: Pisz, województwo warmińsko-mazurskie, Polska
Opis: graffiti po zewnętrznej stronie tylnej ściany lokalnego sklepu spożywczego przedstawiające stacjonarny telefon z tarczą umieszczony na antycznym stoliku, z odłożoną słuchawką.
Właściwości: z telefonu wydobywają się z niej odgłosy wszystkich aktualnych rozmów telefonicznych w obrębie sklepu, co umożliwia ich podsłuchiwanie, aczkolwiek — ze względu na nadmiar danych akustycznych różnej jakości — jest ono dosyć utrudnione w przypadku większej liczby jednoczesnych rozmów. Analiza fizyczna potwierdziła, iż dźwięki nie wydobywają się zza ścian, a z miejsca określonego jako namalowana słuchawka.
Użytek: lokacja jest sporadycznie wykorzystywana do testów lojalnościowych.

Lokalizacja: [UTAJNIONO], Polska
Opis: stary wagon osobowy wykorzystywany do 2005 r. przez PKP.
Właściwości: Co noc, w godzinach od 23:32 do 23:34, kolejno w każdym przedziale (według porządku arytmetycznego, zgodnie z którym przedziały są ponumerowane) rozbrzmiewa głos kobiety w średnim wieku: „Dobry wieczór. Kontrola biletów”, pomimo braku fizycznej obecności w środku. Jeśli dana osoba będzie się znajdowała w jednym z ww. przedziałów, głos rzekomej konduktor będzie do skutku (czyli do okazania biletu albo opuszczenia wagonu przez rzekomego pasażera) powtarzał: „Proszę okazać swój bilet”. W niezmiennym braku możliwości okazania prawidłowego biletu możliwe jest jedynie opuszczenie wagonu, co rzekoma konduktor kwituje słowami: „Jazda bez ważnego biletu jest niezgodna z przepisami”.
Użytek: obecnie nie czyni się z lokacji żadnego użytku, niemniej sporadycznie samodzielni pracownicy badawczy Autorytetu przeprowadzają na lokacji badania z własnej inicjatywy.

Lokalizacja: Racibórz, województwo śląskie, Polska
Opis: Stolik restauracji [UTAJNIONO]
Właściwości: Co niedzielę, o godzinie 17:00, z parasolu zadaszającego stolik przez dwie minuty następuje intensywny opad deszczu. W razie usunięcia stolika efekt ten dotyka innego znajdującego się przez lokalem. Należy nadmienić, że jeśli na rynku ma miejsce opad deszczu o godzinie 17:00, w niedzielę, to z parasolu nie następuje opad, a znajdujący się pod nim stolik pozostaje suchy.
Użytek: Obecnie nie czyni się z lokacji żadnego użytku, aczkolwiek w porozumieniu z restauracją aktualnie stolik jest odgrodzony i okryty płachtą do czasu wyjaśnienia sytuacji przez Autorytet.

Lokalizacja: Ul. ███████████ ██, Wałbrzych, województwo dolnośląskie, Polska
Opis: Miejsce parkingowe nr 4, na publicznym niezadaszonym parkingu
Właściwości: Miejsce parkingowe nr 4 nie może zostać zajęte przez żaden pojazd. Pojazdy wjeżdżające na parking zajmują wszystkie inne miejsca, oprócz numeru 4. Nawet gdy parking jest wypełniony, żaden pojazd nie zajmie wskazanego miejsca. Kierowcy uświadomieni o naturze anomalii podczas próby zaparkowania twierdzą, że choć widzą miejsce parkingowe nr 4, to odczuwają znaczący dyskomfort na myśl o jego zajęciu. Próba zepchnięcia samochodu na to miejsce, wywiera kompulsywną żądzę kierowcy, choćby zajęty był zadaniami o wiele ważniejszymi w innym rejonie miasta, wyjazdu z miejsca parkingowego nr 4.
Użytek: Obecnie z lokacji nie czyni się żadnego użytku.

Lokalizacja: [UTAJNIONO], Andora, Andora
Opis: Pomieszczenie o wymiarach 5 na 5 na 3,5 metrów wysokości. Zewnętrze ściany obiektu jest zbudowane z dębowych desek, a w wewnętrznych ścianach są nałożone białe kafelki. Po środku z każdej strony znajduje się lampa ledowa.
Właściwości: Wnętrze pomieszczenia odpowiada pod względem wymiarów jego zewnętrzu, z wyjątkiem, iż wydaje się nie posiadać sufitu ani podłoża. Są przypuszczenia, że jest nieskończona.
Użytek: Aktualnie trwa tworzenie projektu, wykorzystującego ten oto obiekt.

O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.