W roku 2016, w trakcie nocnego powrotu samochodem do miejscowości Kopřivnice, w celu odbycia urlopu wypoczynkowego, Emilia Minar doznała ataku przez dwóch agentów nieznanego podmiotu świata anomalii.
tagnone
4.7 (3) |
4.7 (3) |
» Oddział Kadr «
Imiona i nazwisko: Emilia Nikolina Minar
Tytuły: Inženýr, podporucznik Autorytetu
Data urodzenia: 30 października 1989 r.
Stanowisko: Funkcjonariusz operacyjny Wydziału Walki Elektronicznej w stopniu oficerskim, doktorant Sekcji Inżynieryjnej w dziedzinie informatyki technicznej Pracownik zmarł.
- Poświadczenie bezpieczeństwa: 2P
Opis: Kobieta rasy kaukaskiej, 166 cm wzrostu, ok. 49 kg masy ciała; włosy szatynowe, tęczówki ciemnobrązowe; 3 ślady postrzałowe na tylnej części lewego uda, 7 cm nad stawem kolanowym; tatuaż czarno-biały, przedstawiający Afrodytę 6,5 cm pod obręczą barkową prawą, na torsie. Od czasu postrzelenia w roku 2016 przejawia malejące objawy lęku przed opuszczaniem infrastruktury Autorytetu. W miejscowości urodzenia — Kopřivnice — posiada najbliższa rodzinę w postaci rodziców oraz siostry, a także najbliższych znajomych i dwóch byłych partnerów.
Suplement: Emilia Minar ukończyła studia licencjackie równoległe na kierunkach informatyka techniczna i kryptologia, na [UKRYTO] w Pradze, w roku 2011, uzyskując tytuły zawodowe Bakalára. W 2015 roku na tych kierunkach uzyskała natomiast tytuły zawodowe Inženýra. W czasie odbywania studiów drugiego stopnia Emilia Minar usiłowała nieskutecznie podjąć pracę w służbach specjalnych Republiki Czeskiej. Starania te nie przyniosły pozytywnego skutku ze względu na problemy zdrowotne kobiety w postaci astmy. Ze względu na owo niepowodzenie Emilia Minar w zakresie prywatnym podjęła się pracy nad technologią sztucznej inteligencji, która wzbudziła zainteresowanie ze strony Autorytetu z uwagi na dopatrzenie się w projekcie potencjału na ok. 29% zwiększenie efektywności technologii poszukiwania anomalii posiadających sygnaturę elektromagnetyczną.
Autorytet skontaktował się z Emilią Minar w roku 2014, proponując kobiecie możliwość wyleczenia astmy z wykorzystaniem nowoczesnej wiedzy medycznej Autorytetu pod warunkiem podjęcia pracy w Sekcji Inżynieryjnej bądź w Wydziale Walki Elektronicznej. Kobieta przystąpiła do procesu rekrutacyjnego i niedługo po uzyskaniu kwalifikacji drugiego stopnia — została zaciągnięta do służby w Centralnym Wywiadzie Autorytetu. Jednocześnie podjęła studia doktorskie na Uniwersytecie Autorytetu. W styczniu 2018 roku Emilia Minar uzyskała mianowanie na pierwszy stopień oficerski w ramach WWE, a w ramach swojej pracy doktorskiej wzięła udział w Projekcie Sir% w charakterze asystenta ds. rozwoju SI. Zgodnie z charakterystyką przewodu doktorskiego, obronę rozprawy, zakończoną nadaniem stopnia naukowego doktora w dziedzinie nauk technicznych, zaplanowano na 20 lipca 2018 roku.
W roku 2016, w trakcie nocnego powrotu samochodem do miejscowości Kopřivnice, w celu odbycia urlopu wypoczynkowego, Emilia Minar doznała ataku przez dwóch agentów nieznanego podmiotu świata anomalii. Podczas ostrzału na autostradzie ██, jej auto uległo zderzeniu ze słupem telefonicznym, a sama kobieta wyleciała przez przednią szybę do pobliskiego rowu, w czego następstwie doznała złamania lewej ręki i lekkiego wstrząśnienia mózgu. Wciąż ostrzeliwana została trzykrotnie trafiona w tylną część lewego uda, po czym zmuszona była wziąć udział w wymianie ognia skutkującej śmiercią napastników. W następstwie zdarzenia u Emilii Minar stwierdzono objawy lęku przed opuszczaniem infrastruktury Autorytetu, uzasadnianego przewidywaniem podobnych ataków i ryzykiem narażenia na taką sytuację swoich najbliższych. Odmówiwszy wzięcia udziału w psychoterapii, Emilia Minar samodzielnie odtąd uczyła się radzić z lękiem, m.in. poprzez medytację, czego wyrazem były malejące objawy owego problemu w kolejnych latach i miesiącach.
W Wypadku PSP/2018/3, w dniu 12 lipca 2018 roku, w trakcie pracy nad Projektem Sir%, Emilia Minar została zamordowana przez dr. inż. Quentina Evansa. Osoby posiadające dostęp do niniejszych akt mogą zaznajomić się z okolicznościami zdarzenia oraz jego następstwami, sięgając do pełnej wersji pliku RPC-PL-025.