RPC-002-J

Kwantowe zażalenia

tagshow

2.6 (5)

2.6 (5)

us.webp
angery.webp
drorison.webp

to dr orison najleppszy doktor w RPC

Identyfikator podmiotu: RPC-002-J

Klasa: WKURZON

Protokoły przechowalnicze: ZBANUJCIE KONTO BLAIRINA ON ZMINUSOWAŁ MÓJ ARTKYUŁ CFO ZBANUJ GO ALBO POŻAŁUJESZ!!!!!! PODRĘCZNA RĘKAWICZKA TO NAJLEPSZY ARTYKUŁ A ON MUSI ZOSTAĆ ZBANOWANNNNY!!!!!11!!!! Jeszcze zbanuj każdego innego kto zminusował mój post, poniewarz był najlepsiejszy. Zbanuj GO CFO ON JEST NIEMIŁY!!! Z MINUSUJCIE RCP-666-J NAPRAWDĘ ZMINUSUJCIE TO ZA WSZELKĄ CENĘ BO TO NAJGORSZY RCP!!!!

Opis: TAK CIĘŻko pracowaŁEM NAD MOIMI ARYKUŁAMI a ITAK zostaaŁY Zminusowane.
TAK bardzo mnie to wkuRZA RRRRRRR ):«««
Zrobiłem Podręczną Rękawiczkę, Żeby Była Najlepszym Artykułem Bez Wątpienia jest ona NAJstrachliwszym Artykułem Na Taj Stronie a MyśL, żE Ktoś BY go Zminusował JEST PRZEŚMIASZNA!!!!!! WALENI HEJTERZY ODEJDŹCIE!!!! NIE JESTEŚCIE TU MILE WIDZIANI!!!!!!!!!!
Chodzi mi o to poprostu że zwyczajny FAKt, że ten jebak może wzrucić jeb9jną POSTAĆ OC Z DEVIANTARTA% NATE STRNĘ JESTGODNY JEBANEGO POŻAŁOWANIA!!!!! UUCH. ProsZĘ zbanuj go CFO!
JESTEM wciąż WKURiony ŻE ZMINUSOWANO MÓJ POST, zwłaSZCZA RAIDERzy. Dzięk CFO że NIE zbanowałeś NAZISTÓW. Co z tobą nie tak! SCP wasi oryginalni twórcy zbanoowali nazistów więc CZEMU NIE WY! Myślałem żemówiliście ZERO POLITYKI!!!! OnI nie pozwolili NAZISTOM zminusować moich postów, więc CZEMU WY POZWALACIe!!!!!!! ):«««<

NO I CZEMU KWANTOWY REWOLER Jest NUMEREM 2!!!!!!!!!!! JjeST TO TAK PASKUDNY ARTYKUŁ, NAWET NIE jest STRASZNY, DLACZEGO MÓJ RPC NIE JEST NUMEREM DWA JEST NAJLEPSZY!!!!!! CFO DLACZEGO MODZI PRZENIEŚLI MOJĄ RĘKAWICZKĘ JAKO PODRĘCZNĄ RĘKAWICZKĘ DO ARTIKŁÓW JOKE PRZECIEŻ TO NIE JEST NAWET JOKE
To JEST NAJLEPSZY AERTYKUŁ KUREWSKO CIĘ NIENAWIDZĘ JETARILINER. MÓJ TATA PRACUJE W MICROSOFCIE ON ZBANUJE CIĘ Z INTERNETU!!!! NO I JEBAĆ CIEBIE BLAIRING!!!

Btw Nie Zapomnijcie Zobaczyć Mojego Nowego Artykułu Któory BĘdzie Opowieścią O Nazwie „Dr Orison SPOtyka się z Zarządzaniem Średniego Szczebla” Jest Inspirowana Najlepszą Postacią z CAŁEJ HISTORII SPC/RPC! DR CLEF!!!! BĘdzie Najlepsza

PODRĘCZNA RĘKAWICZKA TO NAJLEPSIEJSZY RPC JAKI Kiedykolwiek STĄPAŁ po tej ZIEMI!!!! JEŚLI go ZMINUSUJESZ tO Popełnisz Zbrodnię Przeciwko LudzkoścI!! Jeżeli nie UmieSZ ZroZumieć Horroru UTRATY RĘKI To Masz Za Słaby Gust Na TĘ Stronę i Powinieneś PoProstu Stąd Odejść ABLEISTYCZNY MIZOGINIE. Koniec kropka!!!!

Dodatek: JAk TO MOŻLIWE, ŻE BLAIRIN MA DRUGI NAJLEPSZY ARTYKÓŁ NA TEJ STRONIE TO POWENIEN BY Ć MÓJ ARTYKUŁ 111 JEST NLEPSZY JEB SIĘ BLAIRIN TY DUPKU! ZBANOWAĆ BLAIRINA ZA ZMINUSOwANIE MOJEGO RPC I KAŻDEGO INNEGO KTO MNIE ZMINUSOWAŁ. Dziękuję też blairinowi za pomoc mi z artykułami on jest debest. Pamiętajcie też by szanować społeczność LGBTQIA+!

P.S NIEJESTEM BRYGADIEREM CZEMU ZBANOWALIŚCIE MOJE KONTO CFO WASI MODZI SĄ SEKSISTAMI

O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.