RPC-006

Bardzo chciwy portfel

tagshow

3 (7)

3 (7)

us.webp cn.webp fr.webp jp.webp es.webp kr.webp ar.webp ru.webp audio.webp
alpha-white.webp

Rejestracja Porządku Centralnego: 006

Klasa: Alfa-Biały

Zagrożenia: Zagrożenie agresją, zagrożenie świadomością

Protokoły przechowalnicze: RPC-006 należy przechowywać w Szafie 23 typu Beta, w Placówce 004, gdy nie jest wykorzystywany do testów. W obiekcie musi zawsze znajdować się minimum 100 dolarów amerykańskich. Przed rozpoczęciem eksperymentu wszyscy obecni w pomieszczeniu testowym muszą zdać wszelkie środki pieniężne, które przy sobie mają.

Opis: RPC-006 to czarny, podwójnie składany portfel o wymiarach ok. 9 cm × 11,5 cm. Nie zauważono na RPC-006 żadnych oznaczeń ani nazw związanych z ewentualną marką. Obiekt zawiera dwie kieszonki: większą przeznaczoną na banknoty i mniejszą — na monety. W czasie liczenia umieszczonych w nim środków pieniężnych RPC-006 bierze pod uwagę zarówno banknoty, jak i monety. Waluty inne niż dolar amerykański są przeliczane na ich równowartość.

Jeżeli w RPC-006 znajdzie się mniej niż 100 dolarów amerykańskich, obiekt osiągnie stan wstrząśnięcia i zacznie poszukiwać pieniędzy, które będzie mógł w sobie umieścić. RPC-006 porusza się poprzez zamykanie się i otwieranie w sposób przypominający gryzienie. Obiekt wykazuje również zdolność podskakiwania na wysokość 2 [m]. RPC-006 nie wydaje się wyczuwać, gdzie znajdują się środki pieniężne, a zatem poszukuje ich metodą prób i błędów. Zaobserwowano atakowanie ludzi przez RPC-006, co do których obiekt przypuszczał, że mają przy sobie pieniądze, lecz nie odnotowano poważniejszych urazów.

RPC-006 robi się coraz wolniejszy wraz z gromadzeniem wartościowszych środków pieniężnych. Szybkość poruszania się obiektu wydaje się bezpośrednio sprzężona z wartością zgromadzonych pieniędzy. Gdy RPC-006 dokonuje zebrania co najmniej 100 dolarów amerykańskich, osiąga stan inercji. Testy wykazały, iż żadnego rodzaju prowokacje, jak np. umieszczanie środków pieniężnych dookoła obiektu, nie doprowadzą do jego poruszeń, gdy zawiera co najmniej 100 dolarów amerykańskich. Jednakże RPC-006 znów zacznie się przemieszczać, jeśli zostaną z niego wybrane pieniądze, pozostawiając w nim mniej niż 100 dolarów amerykańskich.

Dodatek: RPC-006 został odkryty przez pracowników Autorytetu w dniu 06.02.████ r. w pobliżu miejscowości ███████, gdy atakował cywilów w jednej z alejek. Zabezpieczenie RPC-006 odbyło się bez problemów. Następnego dnia A█████ ██████, mężczyzna rasy kaukaskiej, złożył doniesienie o zgubieniu portfela podobnego z opisu do RPC-006. Dochodzenie w kwestii związku tamtej osoby z RPC-006 jak dotąd jest jednak bezowocne.

O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.