RPC-015

Automatron

tagshow

Badge_Translate.webpTop 10 przekładów

4.8 (5)

4.8 (5)

us.webp cn.webp
alpha-white.webp
medium.webp

Część naziemna RPC-015.

Rejestracja Porządku Centralnego: 015

Klasa: Beta-Biały Alfa-BiałyNasz dom, jedyny dom, gniazdo, gniazdo, gdzie mogą rosnąć.

Zagrożenia: Zagrożenie grawitacyjne, zagrożenie organiczne, zagrożenie rozumnością, zagrożenie ruchowe, zagrożenie świadomością

Protokoły przechowalnicze: RPC-015 nie może zostać przeniesiony z obecnej lokalizacji; z tego powodu pozostaje zabezpieczony terenowo. RPC-015, -2 oraz -3 powinny być nieustannie monitorowane przez zespół trzech funkcjonariuszy bezpieczeństwa, zmieniany co dwanaście godzin. RPC-015-4 powinien zamieszkiwać lokal na średniej wysokości, zlokalizowany w rejonie czaszkowym RPC-015; instancji przysługuje prawo przyjmowania leków antydepresyjnych.

Comiesięcznie, anonimowo należy dostarczyć RPC-015-4 butelkę zatwierdzonego alkoholu. Pod żadnym pozorem personel nie powinien ujawniać pochodzenia tychże materiałów przed RPC-015-4.

Opis: RPC-015 to struktura humanoidalna, umiejscowiona częściowo pod ziemią, w ████████, w Norwegii. Wejście do RPC-015 stanowi jedyną naziemną część konstrukcji i przypomina zdezelowany silos pokryty graffiti stylizowanym na twarz. Drzwi prowadzące do wnętrza budynku wykonane są z metalu, i znajduje się w nich judasz oraz kołatka. Patrzenie przez judasz pozwala na obserwację krajobrazu znajdującego się za strukturą, nawet jeśli drzwi są uchylone. Ono nie jest prawdziwe. Wnętrze. Nigdy nie było.

Wnętrze budynku składa się z różnorodnych, zdezorganizowanych, architektonicznych elementów konstrukcyjnych i jest o wiele większe, niż wskazywałoby na to zewnętrze.

medium%20%281%29.webp

Widok wnętrza RPC-015 od wejścia.

Poruszanie się po klatce schodowej pozornie pod górę prowadzi testera w rzeczywistości około 10 metrów w dół, gdzie znajduje się skrzyżowanie kilku korytarzy rozwidlających się w płaszczyźnie poziomej, przekątnej i pionowej. Korytarze RPC-015 składają się z metalowej boazerii i sporadycznych odpowietrzników parowych. Korytarze i skrzyżowania wykazują właściwości podobne do schodów, a w ich obrębie znajdują się lokalne pola grawitacyjne.

W strukturze RPC-015 słyszalne jest łagodne bicie serca o częstotliwości 96 uderzeń na minutę. Źródło tych dźwięków nie zostało jeszcze określone.

hallway.webp

Korytarz prowadzący do RPC-015-1.

RPC-015-1 to niewielka komora znajdująca się w rejonie piersiowym RPC-015. Mapowanie zewnętrzne wykazało, że pomieszczenie to pod względem strukturalnym przypomina pierś ludzkiej kobiety. Na suficie RPC-015-1 znajduje się odpowietrznik, z którego nieprzerwanie wydobywa się płynna rtęć. Sporadycznie słyszalne w RPC-015-1 stają się dźwięki emitowane przez pozytywkę. Zaobserwowano, że instancje RPC-015-3 gromadzą się wokół RPC-015-1, by się pożywiać.

RPC-015-2 to duża przestrzeń zlokalizowana na głębokości około 90 metrów. Korytarze wejściowe w pobliżu RPC-015-2 są wyraźnie różnorodniejsze pod względem kształtu, a nadto zaobserwowano, że ulegają przemianom oraz rotacjom. RPC-015-2 przypomina narządy rozrodcze dorosłej kobiety, a znajdujące się w tamtej przestrzeni komponenty strukturalne przypominają szyjkę macicy, macicę i jajowody. U sufitu RPC-015-2 znajduje się plątanina przewodów elektrycznych i tkanki organicznej, a także większa, szklana rura prowadząca w dół, do RPC-015-3. W RPC-015-2 słyszalne są niezrozumiałe pochrząkiwania i jęki.

RPC-015-3 to różnorodne kreatury wytwarzone przez RPC-015-2, często przyjmujące kształty powszechnych przedmiotów do użytku domowego1. RPC-015-3 składają się z różnorodnych substancji metalicznych i nie posiadają żadnych organów wewnętrznych. RPC-015-3 pożywiają się z wykorzystaniem niewielkiej rury ssącej znajdującej się u ich ust. RPC-015-3 nie wykazują oznak rozumności, a nadto emitują niezrozumiałe dźwięki kwilenia, jak u małych dzieci. Osobniki te tworzone są w RPC-015-2 i patrolują niższe rejony RPC-015 celem wykrywania intruzów.

babby.webp

Zdeformowana instancja RPC-015-3.

RPC-015-4 to humanoidalny mężczyzna składający się w całości z kompozytu krzemowo-rtęciowego. RPC-015-4 po zainicjowaniu konwersacji okazuje rozmowność, aczkolwiek preferuje pozostawianie go samego z jego badaniami. Wiedza technologiczna RPC-015-4 nie odpowiada współczesnemu stanowi wiedzy ludzkości; w szczególności dlatego, że jest dalece zaawansowana w niektórych dyscyplinach anomalogii.

Dodatek 1: Do zmapowania RPC-015 został wykorzystany łazik bezzałogowy, który dokonał skatalogowania RPC-015-1 i RPC-015-2 oraz udokumentowania 43 instancji RPC-015-3. Na obszarze RPC-015 zainstalowano komponenty monitoringu wizyjnego, dzięki któremu zarejestrowano nagranie pokazujące RPC-015-4 trzymającego łazik i zabierającego go do swojego lokalu. Nagrano również próbę zaoferowania łazikowi przez RPC-015-4 lampki wina, co doprowadziło do, najwyraźniej przypadkowego, uszkodzenia urządzenia.

Dodatek 2: oficjalne przesłuchanie RPC-015-4.

Dodatek 3: dodatkowe przesłuchanie RPC-015-4.

Niedługo po zakończeniu przesłuchania RPC-015-4 zaczął wykazywać objawy depresji. Instancja wyraziła wolę opuszczenia RPC-015 i odwiedzenia Paryża we Francji z nadzieją na doświadczenie miłości. Dr Georges Luikj oczekuje oceny jego nieprofesjonalnego zachowania w czasie przesłuchań i przekazania informacji nadmiarowych RPC-015-4.

Dodatek 4: Po wyłączeniu dr. Luikja z zespołu RPC-015 u wejścia do obiektu znaleziono niewielki skrawek papieru, najprawdopodobniej wyrzucony spod drzwi.

Zabierz mnie ze sobą.

Dodatek 5: Wejście do RPC-015 uległo gwałtownemu zablokowaniu, a łączność z większością urządzeń monitoringowych w RPC-015 uległa zakończeniu. Próby ponownego wejścia do RPC-015 jak dotąd są bezowocne.

O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.