RPC-016

Żelazna wola

tagshow

3.8 (5)

3.8 (5)

us.webp cn.webp es.webp
h-ballistic.webp h-contact.webp h-transmutation.webp
RPC-016.webp

Instancja RPC-016.

alpha-white.webp

Rejestracja Porządku Centralnego: 016

Klasa: Alfa-Biały

Zagrożenia: Zagrożenie balistyczne, zagrożenie kinestetyczne, zagrożenie transmutacyjne

Protokoły przechowalnicze: Wszystkie instancje RPC-016, z wyjątkiem RPC-016-5, powinny być przechowywane w Szafie Przechowalniczej Alfa 30 w Placówce 002. Bezpośredni kontakt z instancjami RPC-016 nie powinien być dokonywany poza badaniami lub bez wyraźnej zgody Głównego Badacza. RPC-016-5 powinien być przechowywany w standardowym dormitorium dla humanoidów. RPC-016-5A powinna być karmiona trzy razy dziennie. Instancji należy również udzielać zatwierdzonych przez Głównego Badacza przedmiotów, o które wniosła. Pełna lista dotychczasowych wniosków instancji o udzielenie przedmiotu zawarta jest w Dodatku RPC-016-C.

Opis: RPC-016 to zbiór pięciu dużych, szarych kul, numerowanych od RPC-016-1 do -5, z których średnica każdej wynosi około 15 cm. Masa RPC-016 wynosi 27,20 g i jest ona zgodna z gęstością, masą i składem atomowym stali 1060 (tj. składa się w 0,6% z węgla, a poza tym z czystego żelaza). Po wejściu w bezpośredni kontakt z naskórkiem na ludzkiej ręce instancja RPC-016 ulegnie absorbcji w ciało subiekta i rozpocznie proces wymiany jego struktury kostnej na materiał, z którego jest stworzona. RPC-016-5 znajduje się aktualnie w dorastającej dziewczynce rasy kaukaskiej w wieku ██ lat, pozyskanej wraz z RPC-016, oznaczonej odtąd RPC-016-5A.

Jest to proces powolny. Dotąd rekordowy jego postęp odnotowano w RPC-016-5A, w której wymiana 50% masy kostnej zajęła cztery lata dorastania. Subiekci nie donoszą o doświadczaniu żadnego bólu i nie wykazują oznak trudności w zakresie przemieszczania się spowodowanych dodatkową masą. Ponadto subiekci połączeni z instancjami RPC-016 wykazują zdolność do wydobywania fragmentów obiektu z siebie, a następnie ich kształtowania.

Proces wydobywania fragmentów RPC-016 z ciała powoduje wytworzenie nacięć o długości 1 cm na wewnętrznej części dłoni ręki dominującej, lecz według zgromadzonych informacji nie wywołuje żadnego bólu, a ponadto nacięcia ulegają regeneracji cztery razy szybciej niż miałoby to miejsce w ciele przeciętnego człowieka. Proces regeneracji nie obejmuje jednak żadnych innych ran. Jak dotąd wszystkie kształty RPC-016 przypominały broń. Przyczyna tego ograniczenia jest obecnie nieznana. Aby zasięgnąć więcej informacji na temat uzbrojenia tworzonego przez RPC-016 i logów testowych w przedmiocie skuteczności tegoż uzbrojenia, zaznajom się z Dodatkiem RPC-016-A.

Dodatek:

O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.