RPC-050

Nieco koloru w twoim życiu

tagshow

2.6 (5)

2.6 (5)

us.webp cn.webp es.webp ru.webp
AlphaYellowFun.png
Rainbow.png

RPC-050

Rejestracja Porządku Centralnego: 050

Klasa: Alfa-Żółty1

Zagrożenia: Zagrożenie kinestetyczne, zagrożenie wizualne

Protokoły przechowalnicze: RPC-050-a należy przechowywać w zabezpieczonej szafie przechowalniczej, w Placówce 002. Transfer międzyplacówkowy i dalsze badania z użyciem RPC-050-a wymagają zatwierdzenia przez dowolnego badacza z poświadczeniem bezpieczeństwa L2/050.

Celem monitoringu możliwej propagacji RPC-050 drogą cyfrowo należy na wszystkich publicznych i prywatnych domenach internetowych utrzymywać boty kontrolowane przez Autorytet. Obserwację fizycznej propagacji RPC-050 przeprowadzać należy poprzez międzynarodowe kamery monitoringu wizyjnego oraz agentów operacyjnych.

Opis: RPC-050 to oznaczenie obrazka wykazującego właściwości anomalne, przechodzące na jego kopie, choćby w innych formatach.

RPC-050 trzymany w formie fizycznej przez dowolną osobę powoduje doświadczenie przez tę osobę doraźnych halucynacji wizualnych, najczęściej w postaci zwiększenia intensywności kolorów i postrzeganego światła. Pozostałe efekty wizualne obejmują przekształcenia obiektów w najbliższym otoczeniu i zmiany ich zabarwienia.

Po wejściu RPC-050 w kontakt z materią otoczenia ta przybiera nasycony odcień. Dłuższy kontakt najczęściej prowadzi do manifestacji wielu kolorów. Efekt ten jest permanentny i z biegiem czasu może ulec jedynie zwiększeniu pod względem skali. RPC-050 wywiera podobny efekt po połączeniu z innym obrazkiem na platformie cyfrowej2.

RPC-050 na początku istniał tylko jako część fotografii wykonanej z użyciem aparatu Polaroid SX-70 (RPC-050-a), pochodzącej z roku 1973. Na tylnej stronie RPC-050-a zapisane są z użyciem czarnego markera do tablic ścieralnych słowa „wyprodukowano z pomocą Amazing! Co.™—INFORMACJA NIESPONSOROWANA”.

Dodatek 1: RPC-050-a został odkryty po wpłynięciu raportu o doraźnych halucynacjach doświadczonych przez mieszkańca Inglewood, w stanie Kalifornia, w roku 1973. Po podaniu mieszkańcowi środków amnezyjnych pozyskano RPC-050-a z lady kuchennej jego lokum. Przy obiekcie znajdował się otwarty list z informacjami potencjalnie wskazującymi pochodzenie RPC-050. Tekst transkryptu tamtego listu uwidoczniony jest w niżej załączonym dodatku.


O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.