RPC-055

Tysiąc drzwi

tagshow

4.7 (7)

4.7 (7)

us.webp es.webp ru.webp
medium.jpg

RPC-055 w roku 2016.

alpha-orange.webp

Rejestracja Porządku Centralnego: 055

Klasa: Alfa-Pomarańczowy

Zagrożenia: Zagrożenie agresją, zagrożenie regeneracyjne, zagrożenie rozumnością

Protokoły przechowalnicze: Terenowi pracownicy Autorytetu powinni znajdować się w stanie ciągłej gotowości na Posterunku Obserwacyjnym LS-118, na wschód od RPC-055, celem monitorowania wszelkich prób uzyskania nieautoryzowanego dostępu do obiektu. W razie odnotowania takowej należy uruchomić pasywne emitery glifów EG-2 INAN znajdujące się w wejściu do piwnicy B, po uzyskaniu zgody co najmniej dwóch funkcjonariuszy monitorujących z poświadczeniem bezpieczeństwa poziomu co najmniej drugiego. Główny badacz może do tego wyrazić zgodę na implantację fałszywych wspomnień intruzom.

Pomimo iż personel oraz lokalni mieszkańcy mogą wchodzić do RPC-055, wejście do piwnicy B ograniczone jest do pracowników z poświadczeniem bezpieczeństwa poziomu co najmniej trzeciego lub autoryzowanych przez głównego badacza. W czasie testów i eksploracji autoryzowani testerzy muszą być wyposażeni w jedną kamerę bezprzewodową, jedną latarkę o skuteczności świetlnej 1 500 lm, pozwalającą na emisję strumienia świetlnego przez 5 godzin, jedną standardową rację żywnościową Autorytetu, jeden nadajnik, jeden łom oraz jeden pistolet Beretta 92FS z dwoma magazynkami zapasowymi w celach zapobiegawczych1.

W razie wystąpienia kryzysu przechowalniczego należy zadysponować stacjonujący zespół odzyskujący do dwóch minut od odnotowaniu zdarzenia. Bez względu na łańcuch dowodzenia w razie kryzysu przechowalniczego autoryzowana jest niezwłoczna, masowa aplikacja preparatów amnezyjnych klasy A w aerozolu. Wszelkie zdjęcia oraz informacje odnoszące się do RPC-055-1, które są rozpowszechniane przez środki masowego przekazu, podlegają wykasowaniu z przestrzeni publicznej przez MDS X-Ray 6 („Anulatorów”).

Opis: RPC-055 to wybudowana w roku 1904 siedziba przedsiębiorstwa kolejowego Holenderskiej Kompanii Wschodnioindyjskiej, mieszcząca się w Semarangu, na Jawie Środkowej, w Indonezji. Przez lokalnych mieszkańców RPC-055 zwany jest „Lawang Sewu” (dosłownie: „Tysiąc drzwi”) z powodu dużej liczby znajdujących się w nim drzwi oraz łuków. Mimo że liczba dostępnych okien jest policzalna (600), to liczba drzwi jest nieokreślona z uwagi na niezbadaną, podziemną konstrukcję o znacznym rozmiarze. Na czerwiec 2018 r. liczba odkrytych drzwi oraz łuków wynosi 1467.

Cały kompleks RPC-055 składa się z kilku budynków: dwóch głównych, oznaczonych jako A i B, oraz dwóch mniejszych, oznaczonych jako C i D. Budynek A powstał w roku 1904 wraz z budynkami C i D, a budynek B wzniesiono w roku 1916. Wstępne plany pokazują, że struktura podziemna rozciąga się pod całym kompleksem RPC-055. Jednakże nowsze schematy, pozyskane przez D-08091-002, wskazują na istnienie jeszcze większej konstrukcji, która sięga budynku pobliskiej szkoły średniej, ████████.

Niektóre części kompleksu podziemnego są częściowo zalane celem chłodzenia budynku poprzez parowanie. Jednakże w roku 1942, podczas japońskiej okupacji Indonezji podziemia RPC-055 zostały osuszone i przekształcone w więzienie — stąd znaleziono w nich liczne szczątki ludzkie oraz zaschniętą krew na ścianach.

RPC-055 był eksplorowany z użyciem kamer █ razy przez CSD. Większość testerów biorących udział w eksploracjach napotkała RPC-055-1, która wydaje się czerwonooką, bladą kobietą z długimi, czarnymi włosami, ubraną w białą suknię poplamioną krwią. Byt wędruje podziemnymi tunelami RPC-055, zwłaszcza piwnicy B. RPC-055-1 została przez lokalnych mieszkańców uznana za jedną z Kuntilanak2.

Po wejściu do piwnicy B testerzy donoszą o słyszeniu kobiecego śpiewu rozbrzmiewającego się w dalszych częściach tunelów. Śpiewany utwór zidentyfikowano jako lokalną piosenkę ludową o nazwie „Lengsir Wengi”.3

Dodatek: logi eksploracji.

Dodatek: nakaz zneutralizowania: Joko Widodo, Prezydent Indonezji, osobiście wniósł do Zarządu o wyeliminowanie RPC-055-1 oraz otwarcie RPC-055 dla sfery publicznej. Wniosek czeka na rozpatrzenie.


O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.