RPC-070

Burger King Battle Royale

tagshow

4 (3)

4 (3)

us.webp
omega-red.png

Rejestracja Podmiotu Centralnego: 070

Klasa: Omega-Czerwony

Zagrożenia: W trakcie rewizji

070.jpg

Instancja RPC-070

Protokoły przechowalnicze: Właściciele lokali fast-food należących do marki „Burger King” zostali poinstruowani, aby sprawdzali ich place zabaw dla dzieci pod kątem nietypowych zmian w strukturze wewnętrznej. Należy to robić co najmniej dwa razy w tygodniu.

W przypadku wykrycia anomalii należy zgłosić to Autorytetowi, a na miejsce ma zostać wysłany MDS Victor-1 („Wizja Tunelowa”). Zadaniem ich jest częściowa dekonstrukcja instancji RPC-070 w celu zneutralizowania anomalii. Następnie można obiekt zrekonstruować. W przypadku ponownej manifestacji personel powinien wciąż monitorować zmiany strukturalne, nawet po neutralizacji.

Opis: RPC-070 to anomalia przestrzenna występująca w sieci restauracji fast-food „Burger King”, a konkretnie w lokalach, w których znajduje się szczególny rodzaj krytych placów zabaw. Place te składają się z serii kolorowych rur, zjeżdżalni, drabinek i innych elementów, połączonych w strukturę przypominającą labirynt, która ma służyć jako rozrywka dla dzieci klientów. Nie ma żadnego wyraźnego wzorca określającego, kiedy RPC-070 się umawiają. RPC-070 ujawnia się tylko raz na kilka miesięcy lub lat. Nigdy nie udokumentowano, że RPC-070 oddziaływał więcej niż jednego lokalu jednocześnie.

Po manifestacji, plac zabaw dotknięty RPC-070 przechodzi dwa odrębne etapów. Pierwszy etap trwa od 25 do 30 dni. Rozpoczyna się od zwiększenia rozmiarów wewnętrznej struktury pionowej i poziomej. Zewnętrzna część obszaru placu zabaw nie zmienia rozmiarów ani wyglądu.

Ten wzrost wielkości objawia się powolnym rozciąganiem i przekształcaniem plastikowych elementów w strukturze. Zaobserwowano tworzenie pomieszczeń i tuneli o różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Często zawierają one struktury przypominające dziecięcą dżunglę, takie jak małpie słupki, huśtawki linowe i podłogi z siatki.

Po około 10 dniach wewnętrzna struktura osiągnie rozmiar około 60 metrów sześciennych. Nowo powstałe pomieszczenia i tunele zaczną przybierać nieregularne kształty lub zawierać anomalie. Niektóre z zarejestrowanych przykładów są następujące:

  • Masywne, eliptyczne pomieszczenie z 500 rozgałęziającymi się tunelami, z których każdy zaczyna się okrągłym otworem.
  • Różowa rura biegnąca w jednym kierunku przez 50 metrów bez żadnego skrzyżowania.
  • Pomieszczenie ze ścianami pokrytymi kolcami. Wielkość tych kolców wahała się od kilku centymetrów do pół metra. Kolce były wykonane z matowego plastiku.
  • Pomarańczowy, okrągły tunel z półkulistym oknem po jednej stronie. Przez okno widać było bardzo duże pomieszczenie. W rogu można było dostrzec postać humanoidalnej istoty. Znajdującej się w pozycji kucającej, z rękoma owiniętymi wokół głowy.
  • Prostokątny, fioletowy tunel prowadzący do otworu czegoś, co wydaje się być pustym szybem windy. Szyb ciągnął się w górę i w dół, bez wyraźnego szczytu i dna. Do środka znajdował się przedmiot. Po kilku minutach obiekt pojawił się ponownie, spadając z górnej części szybu. Kontynuował spadanie, ale nie pojawił się po raz drugi.
  • Turkusowy tunel o owalnym kształcie, który zaczyna się kurczyć w kierunku jednego końca, aż nie można już przez niego przejść, kończąc się małym otworem. Patrząc przez ten otwór, można było dostrzec migające światła w kolorach czerwonym, niebieskim i zielonym. W bliskiej odległości od końca rury słychać było niespójne szepty.

Do końca pierwszego etapu struktura osiągnie rozmiar około 3 kilometrów sześciennych. Większa część struktury będzie na tyle odległa od wejścia (wejść), że będzie się znajdować w całkowitej ciemności.

Na początku drugiego etapu pojawiają się instancje RPC-070-A, które są czworonożnymi humanoidalnymi istotami z odwróconymi kręgosłupami i tułowiami. Istoty te mają głowy podobne do ludzkich, obróconych o 180 stopni i pozbawione organów nosowych. Istoty wyłaniają się przez małe szczeliny w tunelach. Posiadają ostre pazury, które pozwalają im mocno trzymać się ścian. Z tego powodu istoty 070-A są niezwykle zwinne, potrafią pokonywać duże odległości i zakręty konstrukcji znacznie szybciej niż człowiek.

Instancje 070-A przeżywają, pożerając dzieci, które wchodzą na tereny zabaw dotknięte RPC-070. Aby pozostać w ukryciu przed wzrokiem rodziców lub pracowników restauracji, byty pozostają w miejscach pogrążonych w ciemności. Dzieci w naturalny sposób unikają tych ciemnych miejsc, co często zmusza obiekty 070-A do chowania się za rogami i szybkiego chwytania przechodzących celów, zabierając je z dala od potencjalnych świadków. Po schwytaniu danego dziecka instancja 070-A zakrywa mu usta, aby stłumić krzyki, dopóki nie wejdzie wystarczająco głęboko w strukturę, aby nie usłyszały jej osoby postronne. Po dotarciu wystarczająco daleko, istota pożera dziecko. Najpierw skręca dziecku kark, aby je sparaliżować, a następnie zaczyna pożerać kawałki ciała. Gdy skóra i tkanka mięśniowa zostaną całkowicie strawione, istota opuszcza zwłoki i powraca, aby schwytać nowe dziecko.

Instancje 070-A są w stanie manipulować otoczeniem struktury RPC-070. Robią to, przyciskając jedną rękę płasko do powierzchni. W ciągu kilku minut powierzchnia ta powoli zmienia swój kształt. Zdolność ta jest często wykorzystywana do tworzenia pomieszczeń w celu zwabienia, uwięzienia i/lub zabicia zdobyczy. Złożone użycie tej umiejętności może trwać nawet kilka godzin. Poniżej przedstawiono kilka zarejestrowanych przykładów struktur stworzonych dzięki tej manipulacji.

  • Niebieska zjeżdżalnia, która staje się coraz bardziej stroma, aż do pionowego spadku. Spadek ten miał co najmniej 300 metrów wysokości. Na dole znaleziono trzy zwłoki.
  • Klapy w podłodze tunelu z niewielką przestrzenią pod nimi. W tym miejscu czekała instancja 070-A. Gdy dziecko znalazło się nad nią, istota otwierała klapę i wciągała dziecko do środka. Metoda ta była na tyle skuteczna, że można ją było zastosować w miejscach położonych stosunkowo blisko wejść.
  • Małe pomieszczenie z niewyraźnym rysunkiem uśmiechniętej osoby na ścianie. W pomieszczeniu znajdowały się pojedyncze drzwi z plastikową osłoną, którą można było przesuwać w górę i w dół nad drzwiami. Instancja 070-A czekała za rogiem pokoju, aż dziecko wejdzie do środka, zanim zsunęła pokrywę.

Próba dekonstrukcji instancji RPC-070 w celu zbadania jej anomalnego zachowania natychmiast neutralizowała anomalię. Struktura powróciła do stanu sprzed anomalnej ekspansji. Podmioty znajdujące się w rozszerzonych częściach struktury (w tym instancje 070-A i kilkoro dzieci) zniknęły. Nie wiadomo, co stało się z tymi podmiotami i dziećmi.

Dodatek: W dniu 16 czerwca 2019 r. zatwierdzono test RPC-070, w ramach którego obszar zabawy dotknięty RPC-070 został odizolowany i dopuszczony do drugiego stadium. W strukturze umieszczono kamery na podczerwieni i urządzenia rejestrujące dźwięk w celu zdalnego nadzoru. Zamanifestowało się pięćdziesiąt instancji 070-A (oznaczonych od A-01 do A-50 zgodnie z kolejnością początkowej manifestacji). Stwierdzono, że bez obecności ludzkich dzieci w strukturze, instancje 070-A stały się kanibalistyczne. Zaczęły zaciekle atakować się nawzajem w celu zdobycia niezbędnego pożywienia. Zapis zdarzenia jest dostępny poniżej.


O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.