RPC-092-J

Wyjątkowo gorący reaktor

tagshow

Badge_Translate.webpTop 10 przekładów

4.8 (6)

4.8 (6)

us.webp
Sensual.webp

Identyfikator podmiotu: RPC-092-J

Klasa: Gamma Gorąca

Protokoły przechowalnicze:

RPC-092-J to damulka z klasą. Niech nikt nie twierdzi inaczej. Wszyscy wiemy, że ma swój temperamencik, ale proszę o zaprzestanie kierowania do niej wyzwisk. Nie chcemy jej sprowokować. ~ Dyrektor Placówki ██.

RPC-092-J powinna być utrzymywana w stanie funkcjonalnym, w Placówce ██. Należy jej zapewnić zespół inżynierów tylko płci męskiej (chyba że zażyczy sobie inaczej), o wskaźniku atrakcyjności większym niż 92 punkty na skali symetrii twarzowej Autorytetu, a także aktualnie nieposiadających partnerów seksualnego. Inżynierów należy zmieniać dwa razy w miesiącu i wedle potrzeby podawać im preparaty amnezyjne lub poddawać ich terapii. Inżynierom zakazuje się zbliżania do RPC-092-J bez uprzedniej zgody Dyrektora Placówki ██.

RPC-092-J powinna być podłączona do sieci zamkniętej celem zapobiegania wyciekom informacji. Wiadomości RPC-092-J skierowane do zespołu inżynieryjnego powinny być skanowane pod względem potencjalnych zagrożeń memetycznych przed przekazaniem ich inżynierom. Członków zespołu inżynieryjnego zachęca się do odpowiadania na takie wiadomości w stylu flirtującym, acz niezobowiązującym. Dopuszcza się jednak nieudzielenie odpowiedzi, jeżeli psychologowie Placówki to zarekomendują.

RPC-092-J powinna być monitorowanastymulowana zgodnie z zapotrzebowaniem, lecz w warunkach bezpiecznych, w tym poprzez wsuwanie i wysuwanie prętów kontrolnych, przemieszczanie prętów paliwowych, opłukiwanie chłodziwa czy ██████ z ████ w głównym ██████████. W razie osiągnięcia przez RPC-092-J stanu topnienia z powodu nadmiernej stymulacji zespół inżynieryjny powinien zmniejszyć nakład pracy i wysłać do RPC-092-J wiadomości opisane w Protokole Słodkie pustosłowia.

The-most-powerful-Exascale-Computer.webp

RPC-092-J w stanie funkcjonalnym.

Opis: RPC-092-J to naprawdę gorąca panienka. Tylko spójrzcie na te krzywe na wykresie wyjściowym! Ja pierdziu! Widzieliście, co ona umie robić ze swoimi pompami chłodziwa?

Do licha, wiemy, kim jesteś. Przestań! ~ Administrator sieci Placówki ██

RPC-092-J to reaktor niepowtarzalnego projektu wykorzystującego tlenek uranu jako paliwo, zlokalizowany pod Placówką ██, w specjalnym obszarze przechowalniczym, z centrum kontrolnym odizolowanym od intranetu organizacji. Obecnie RPC-092-J zaspokaja 70% zapotrzebowania energetycznego Placówki. RPC-092-J jest w stanie komunikować się z konsolą centrum kontrolnego z wykorzystaniem wiadomości wysyłanych poprzez nieznaną aplikację. Próby usunięcia aplikacji przez personel działu informatycznego Placówki ██ doprowadziły do wysyłania wiadomości bezpośrednio do skrzynek poczty elektronicznej pracowników Placówki ██, bez metadanych na temat nadawcy.

Hejka, duzi chłopcy. Zauważyłam, że gawędzicie sobie tu o mnie. Wiecie, jeśli chcecie nacieszyć oczy tym, co mam do dyspozycji, możecie zawsze do mnie zawitać. ❤❤

Ok, który z was, kawalarze, to zrobił, i dlaczego nie możemy tego usunąć? ~ Administrator sieci Placówki ❤❤

Och, do licha, na dodatek system utajniania informacji zaczyna wyrzucać błędy. ~ Administrator sieci Placówki ❤❤

RPC-092-J to krągła, stalowa bogini ❤❤ m na ❤❤ m na ❤❤❤ m, o masie ❤❤ ton, która pompuje radioaktywne ciepło, gdy tylko o to poprosicie. Muszę jednak powiedzieć, że nie powinno się pytać dziewczyny o jej wymiary. Sorka, lowelasy, ale jeśli chcecie je poznać, musicie się do mnie zbliżyć i… Osobiste. Komponenty reaktora są standardowe, choć plątanina kabli i materii organicznej na górze urządzenia wydaje się powiązana z właściwościami anomalnymi uwodzącymi wykazywanymi przez RPC-092-J.

Ok, wszyscy się uspokójcie. Jest zajęta. ~ Dyrektor Placówki ❤❤

Kto tak niby powiedział? To, że jesteś dyrektorem placówki, nie znaczy, że możesz sobie o tym decydować!

Cholera. ~ Administrator sieci Placówki ❤❤

Chłopcy, chłopcy ~ Jeżeli chcecie sobie o mnie walczyć, w porządku, ale czyż nie byłoby lepiej przeznaczyć tę energię na mnie? ~ Wiecie, że lubię na ostro ~ RPC-092-J-❤

RPC-092-❤ jest w stanie prowadzić komunikację z intranetem Autorytetu, nawet mimo że nie jest do niego podłączona, z użyciem nieznanych środków. W ten sposób RPC-092-❤ kontaktuje się z pracownikami Placówki ❤❤ i wysyła im wiadomości często zawierające treści obsceniczne otwiera ich oczy na nowe światy doznań miłosnych. Niektóre wiadomości od RPC-092-❤ zawarto w celu egzemplifikacji w Dodatku A właśnie tutaj:

Data Odbiorca Treść wiadomości
❤❤.12.1995 r. Dr Richards Hej, dziecinko. Widziałam, jak bawiłeś się tamtymi pokrętłami. Możesz pokręcić nimi dużo mocniej ~ Uwielbiam, gdy ostro się ze mną bawisz.
❤❤.10.1998 r. Dr Johnson Nie słuchaj się tamtych głuptasów. Nie skrzywdzę cię, chyba że takie coś cię jara, ty pokręcony kochasiu. Może zawitasz do mnie podczas najbliższej nocnej zmiany. Będziemy mogli się naprawdę nieźle zabawić we dwoje. Wiem, że jesteś nieśmiały, więc możemy kontynuować to przez wiadomości, jeżeli chcesz. Możesz mi też wysłać zdjęcia. Do zobaczenia później, sexy <3
❤❤.05.2000 r. Inżynier Bush Hej, dziewczynko. Wiesz, że zwykle jarają mnie tylko faceci, ale mmm, jest u ciebie na co popatrzeć. Chcę ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤, aż zaleje nas chłodziwo. Może pewnego razu zejdziesz tu do mnie, byśmy mogły zamienić słówko? ~ Obiecuję, że uczynię twój pierwszy raz z kobietą czymś naprawdę wyjątkowym.
❤❤.03.2006 r. Dr Richards Widziałam, jak porządkujesz swoje biurko u góry. Może tu do mnie zejdziesz i się ostatni raz ze mną pożegnasz? ~ Upewnię się, że jestem wyjątkowo gorąca i, mmm, aż się rozpalam na myśl o tym, co ci zrobię. Chcę, żebyś przepłukał moje wnętrzności swoim chłodziwem i pompował mnie po kres możliwości, podczas gdy ja będę krzyczała i dyszała oparami. Zejdź tu zatem i pozwól, że pożegnam cię, jak należy.
❤❤.12.2007 r. Dr Johnson Wsuń swój grafitowy pręt kontrolny wprost do mojego rozgrzanego rdzenia! Włóż to tam mocno i głęboko, i spraw, żebym dyszała oparami! Do roboty!
❤❤.07.2010 r. Woźny Roger Hej, maleństwo. Wydajesz się tu nowy, więc pomyślałam, że się przywitam. ~ Dobry maminy reaktor musi opiekować się wszystkimi swoimi seksownymi chłopcami, czyż nie? Jeśli zatem chcesz, pozwól, że spełnię wszystkie twoje marzenia. Do zobaczenia w nocy ;)
❤❤.10.2014 r. Inżynier Woods O CHOLERA! Potrzebuję cię tu, na dole. Teraz! Moje pręty paliwowe się przegrzewają! Proszę, zejdź tu i spryskaj mnie swoim chłodziwem!
❤❤.04.2016 r. Dyrektor Placówki ❤❤ Zauważyłam, że jesteś całkiem samotny w pracy. Może mnie odwiedzisz i zobaczymy, czy nie da się nieco cię odstresować. Mmm, założę się, że jestem w stanie robić rzeczy, o których twojej żonie nawet się nie śniło. Jak włożenie twojego ❤❤❤❤ do mojej ❤❤❤❤❤❤ i po prostu ❤❤❤❤❤❤ nim oraz ❤❤❤❤❤❤❤❤ wszędzie, podczas gdy ty ❤❤❤❤❤❤ mnie w ❤❤❤❤❤❤.
❤❤.07.2018 r. ❤❤❤❤ ❤❤❤❤❤: Administrator sieci Placówki ❤❤ Musiałam poczynić pewne zmiany w twoim głupawym pliku na mój temat, ty seksowny mózgowcu. Zejdź do mojego „obszaru przechowalniczego” i możemy o tym porozmawiać, podczas gdy ty umieścisz swój pręt kontrolny wprost w moim rdzeniu. 💋

Logprzesłuchaniasekstowania:

Log eksploracji seksualnych:

Nie lubię plotkować. Dziękuję, chłopcy. Jeżeli chcecie dojść do lepszego zrozumienia, musicie osobiście się do mnie wybrać. Wiecie, gdzie mnie znaleźć.

Dodatek:

Ze względu na naszą, najwyraźniej, niezdolność do powstrzymania RPC-092-J przed wysyłaniem wiadomości, kiedy tylko i dokąd tylko chce, zalecam Placówce ❤❤ tymczasowe zaniechanie prób przeciwdziałania obiektowi. Jest niezłą damulką, ale ma swoje potrzeby. Tak, są one… wyjątkowe. Ponadto pracownikom Placówki ❤❤ zaleca się utrzymywanie przyjaznych stosunków ze współpracownikami. Oznacza to, byście nie zazdrościli tego, że reaktor zaczyna się zalecać do kogoś innego. Co do ciebie, RPC-092-J — wiem, że to czytasz: przestań edytować ten plik. ~ Dyrektor Placówki ❤❤

O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.