RPC-1946-J

Wieczny Boomer

tagshow

2.8 (4)

2.8 (4)

us.png
beta-default.png
30yearoldboomer.png

Karykatura RPC-1946-J odzyskana z zneutralizowanego obiektu RPC-1946-1-J.

Obiekt #: RPC-1946-J

Klasa: Beta

Protokoły przechowalnicze: RPC-1946-J ma być umieszczony w przechowalni o wymiarach 10 m x 10 m, stylizowanej na garażu znajdujący się na terenie Placówki██ Autorytetu. Przechowalnia RPC-1946-J ma być wyposażona w kilka udogodnień włączając: radio AM/FM, kosiarkę John Deere S240 wyposażoną w 48-calowy pokład, grill na węgiel Char-Griller Smokin' Champ oraz pierwszej generacji Forda Mustanga z 1969 roku pomalowanego na czerwono. Personel Autorytetu z upoważnieniem poziomu 1 lub wyższym jest zobowiązany do uzupełnienia zapasów żywności z Monster Energy™ ████ █████, (2 puszki w cenie 4 dolarów na ███████.), a także kilkudziesięciu plastrów hamburgerów, kiełbasek do hot dogów i steków z certyfikatem USDA prime. Do zadań pracowników Autorytetu należy również wymiana węgla i tankowanie zarówno kosiarki John Deere S240, jak i Forda Mustanga przynajmniej raz w tygodniu, przy czym pracownicy klasy E są zatrudniani w różnych lokalnych warsztatach samochodowych na terenie Placówki██ Autorytetu do wykonywania prac konserwacyjnych co kwartał. Konserwacja i uzupełnianie zapasów przechowalni RPC-1946-J musi być wykonywana między poniedziałkiem a piątkiem, gdy przechowalnia jest opuszczona. Personel poziomu 1 przydzielony do obowiązków analityka wywiadu powinien również monitorować strony internetowe: Craigslist, eBay Motors i AARP pod kątem wszelkich śladów RPC-1946-J. Personel poziomu 2, którego zadaniem jest ochrona lub transportowanie RPC-1946-J z jego przechowalni, jest zobowiązany do noszenia zatyczek do uszu wydanych przez Autorytet.

Opis: RPC-1946-J jest humanoidem przypominającym starszego, kaukaskiego mężczyznę mającego około 181 cm wzrostu i o masie około 98,6 kg. RPC-1946-J ma siwe, łysiejące włosy a na jego głowie widoczne są także nierówności. Ubiór RPC-1946-J składa się z sandałów na rzepy, szortów cargo i opcjonalnie koszuli bez rękawów. RPC-1946-J również widywany w okularach przeciwsłonecznych z polaryzacyjnego Oakley, ale próby ich usunięcia przez pracowników Autorytetu okazały się nieskuteczne, co skłoniło badaczy do spekulacji, że jest ona po prostu częścią ciała RPC-1946-J. Pomimo starszego wyglądu RPC-1946-J kilka testów medycznych przeprowadzonych na RPC-1946-J wykazało na postawie jego strukturę kostnej, RPC-1946-J może mieć nawet 30 lat.

Unikatowym warunkiem zabezpieczenia RPC-1946-J jest wykazanie, że jest on aktywny tylko w dwa dni tygodnia, zarówno w sobotę jak i w niedzielę, zwykle w okresie od 07:00 do 10:00 sobotniego poranka, aż do utraty przytomności dokładnie o 24:00 w niedzielną noc. Wszystkie próby reanimacji RPC-1946-J okazały się nieskuteczne, jednak stan nieprzytomności RPC-1946-J okazał się korzystny dla badaczy Autorytetu. Kiedy RPC-1946-J znajdzie się przechowalni w stanie aktywnym, natychmiast zbliży się i otworzy puszkę Monster Energy™ ████ █████ na „ten pierwszy łyk dnia”, przechodząc do dwóch tuzinów kolejnych puszek podczas stanu aktywnego.

Wkrótce potem, RPC-1946-J dostroi radio do klasycznej lokalnej stacji rockowej w hrabstwie ███████, na Florydzie, pomimo że Placówka██ Autorytetu znajduje się w ██████, ██, kilka tysięcy kilometrów od miejsca nadawania. Dźwięk dochodzący z radia jest wyraźnie wyższy niż w przypadku standardowego radia przy maksymalnej głośności, ponieważ jest to model dla RPC-1946-J. Chwilę później urządzenie RPC-1946-J włączy zarówno kosiarkę John Deere, jak i Forda Mustanga, wytwarzając przy tym znacznie głośniejszy hałas niż zwykle. Pomiary przeprowadzone za pomocą miernika poziomu dźwięku wykazały, że przy włączonych wszystkich możliwych urządzeniach poziom hałasu osiąga maksimum 163 dB. Obserwacje medyczne RPC-1946-J nie wykazały żadnych oznak uszkodzenia tkanki słuchowej, pomimo narażenia na ekstremalne poziomy hałasu przez prawie dwa dni. Uważa się, że RPC-1946-J wzmacnia sam dźwięk.

RPC-1946-J spędzi aktywny czas w przechowalni, wykonując różne czynności, takie jak jazda kosiarką na postoju, a także jazda Fordem Mustangiem, również na postoju. Od czasu do czasu będzie starał się umyć i wypolerować Forda Mustanga najlepiej jak potrafi, pomimo ograniczonego sprzętu czyszczącego w jego celi. Uważa się, że RPC-1946-J robi to, żeby sprzedać samochód online za pośrednictwem stron internetowych, takich jak: Craigslist i eBay Motors, ponieważ kilku cywilów pojawiło się poza Placówką██ Autorytetu w celu wymiany handlowej z RPC-1946-J. We wszystkich przypadkach zlokalizowania osoby cywilnej wokół Placówki ██ w trakcie próby nawiązania kontaktu z RPC-1946-J, osobie tej podano preparat amnezyjny klasy B i przetransportowano ją na odległość co najmniej 25 km od placówki. Ponadto urządzenia elektroniczne takich osób zostały skonfiskowane i zniszczone. Nie wiadomo, w jaki sposób RPC-1946-J jest w stanie uzyskać dostęp do Internetu, ponieważ w jego przechowalni nie ma komputera. Co ciekawe, wpisy dokonywane w Internecie nie są ograniczone „regułą weekendową” RPC-1946-J, albowiem wykrywano je w różnych dniach tygodnia
.

RPC-1946-J od czasu do czasu włącza się również grill i przystępuje do przygotowania dostarczonego mięsa, oczywiście wzmocniony jest również dźwięk skwierczenia. Nadzór i obserwacja RPC-1946-J wykazały, że w rzeczywistości nigdy nie spożywa on swojego jedzenia poza Monster Energy™ ████ █████ i zamiast tego, grilluje godzinami, bezgłośnie rozmawiając sam ze sobą wśród kakofonii hałasu w przechowalni. Obserwacja potraw przygotowanych przez RPC-1946-J wykazała, że mimo wielogodzinnego grillowania nie zostały one przygotowane do tego stopnia, że nie są niejadalne. Niezależnie od tego, jedzenie przygotowane RPC-1946-J został zatwierdzony do dostarczenia do kantyny. Personel, który spożywa jedzenie RPC-1946-J będzie wykazywać oznaki przedwczesnego łysienia i podagry.
W przypadku kontaktu z ludźmi, RPC-1946-J będzie traktował każdego człowieka, z którym ma kontakt, jako swojego syna lub córkę i przystąpi do rozmowy z nimi. Jak zauważono przy wystawianiu personelu klasy D i pracowników Autorytetu na działanie RPC-1946-J, RPC-1946-J omówi różne rzeczy, takie jak polityka prawicowa, akademicki futbol amerykański na studiach, czas spędzony w Marynarce wojennej Stanów Zjednoczonych, swoją żonę Lindę, praca w hucie, a także „zeszłotygodniowa wycieczka po Zatoce ██████". Jeśli wziąć pod uwagę, że RPC-1946-J jest przechowywany od 19██ i przez większość czasu jest nieprzytomny, przyjmuje się, że prawie wszystkie te informacje są sfabrykowane.

Długotrwały kontakt z RPC-1946-J spowoduje jednak, że zacznie on dawać każdemu, z kim będzie rozmawiał, „porady życiowe". W tym momencie osoby, które przebywały w obecności RPC-1946-J, powoli przekonują się, że RPC-1946-J jest ich ojcem i zaczynają panikować i okazywać frustrację, im bardziej RPC-1946-J naciska na nich w sprawach takich, jak studia, rozmowy kwalifikacyjne, znalezienie współmałżonka i „nie wiecie, jak dobre macie w dzisiejszych czasach dzieci". Końcowe etapy ekspozycji na RPC-1946-J to zakrwawione oczy, obfita ilość krwawień z oczodołów, nozdrzy, uszu i ust oraz ciemnienie pigmentu skóry do czerwono-różowego koloru. Ludzkie obiekty w końcowej fazie ekspozycji na RPC-1946-J mają być uważane za zagrożenie bezpieczeństwa i dalej klasyfikowane jako RPC-1946-1-J, ponieważ są wrogo nastawione do każdej żywej istoty, która je otacza, i będą atakować, dopóki się nie wykrwawią. Wykazano, że RPC-1946-J jest nieświadomy i odporny na RPC-1946-1-J, jak również na wszelkie inne wyrządzone szkody, ponieważ może zregenerować całe swoje ciało, a jego okulary słoneczne są jedyną częścią RPC-1946-J, która jest uważana za całkowicie niezniszczalną.

Personel Autorytetu zauważył, że usunięcie jakichkolwiek udogodnień lub pojazdów z przechowalni RPC-1946-J, jak również niemożność zastosowania się do jakichkolwiek procedur odnowy lub konserwacji spowoduje, że RPC-1946-J będzie się frustrować i w końcu natychmiast zniknie z przechowalni, jak pokazują nagrania z kamer bezpieczeństwa. Po przeniesieniu i zatrzymaniu przez agentów terenowych Autorytetu, RPC-1946-J miał szukać i „wypytywać" o to, czego brakowało w jego przechowalni. Zaginięcia w 19██, 20██ i 20██ przed kolejnym odbiorem spowodowały śmierć około ███ os.

Przesłuchiwany: RPC-1946-J. Pseudonim:: „Wieczny Boomer". Pseudonim Internetowy: bigmancraig53
Przesłuchający: Dr. Chris Farnham
<ROZPOCZĘCIE LOGU>
RPC-1946-J: Czy to ty, chłopcze? Jezu, wydaje się, że tydzień temu rzucaliśmy tą piłkę na podwórku.
Dr. Farnham: Chyba nie muszę pytać, czy umiesz mówić.
RPC-1946-J: (Rechocze) Synu, Wciąż pamiętam, jakby to było wczoraj, kiedy pierwszy raz przemówiłeś. Nie pamiętasz swoich pierwszych słów?
Dr. Farnham: Wystarczy, RPC-1946-J.
RPC-1946-J: Wygląda na to, że ktoś wciąż jest wkurzony, że nic się nie udało w ostatni weekend. (Otwiera puszkę Monster Energy™ ████ █████)
Dr. Farnham: 1946-J, Musisz się skupić, albo będziemy musieli spróbować czegoś mniej przyjemnego.
RPC-1946-J: Chłopcze, nie słyszałem takiego gówna od czasu ostatniego rejsu z wujkiem Samem. Opowiadałem ci kiedykolwiek o tym, jak zostałem przyłapany na piciu podczas warty i chorąży Daniels powiedział mi…
Dr. Farnham: (Uderza dłoń o stół) 1946-J. Skoncentruj się. Powiedz mi, dlaczego moi ludzie znaleźli cię znokautowanego obok ośmiu ciał pokrytych krwią, na których nie było ani jednego śladu!?
RPC-1946-J: Syno, jak ty kiedykolwiek znajdziesz sobie kobietę, by pewnego dnia założyć rodzinę, skoro tak się zachowujesz?
Dr. Farnham: Co!?
RPC-1946-J: (Rechoczę) Och, teraz rozumiem. Problemy z dziewczynami, czyż nie?
Dr. Farnham: Nie, co ty w ogóle…
RPC-1946-J: Synu, lada dzień wyjeżdżasz do college'u i musisz zdać sobie sprawę, że twój stary wie parę rzeczy.
Dr. Farnham: Ta- RPC-1946-J, mam już trzydziestkę. Mam już swój doktorat.
RPC-1946-J: Skoro o tym mowa, wiesz w czym myślę, że byłbyś naprawdę dobry na koledżu? W komputerach.
Dr. Farnham: Nie, tato! Powiedziałem, że chcę być naukowcem!
RPC-1946-J: Wszystkie te godziny, które spędziłeś na rodzinnym komputerze, klikając sobie! Widzę, że w mgnieniu oka będziesz prezesem Apple, młody.
Dr. Farnham: (Ciało zaczyna się trząść) TATO! To, że jestem na komputerze cały dzień, nie znaczy, że chcę…
RPC-1946-J: Och! Jeszcze lepiej, dlaczego nie zostaniesz jednym z tych uch, twórcą gier wideo! Płacą ci za robienie tego, co kochasz cały dzień, dlatego wybrałem spawanie, wiesz.
Dr. Farnham: (Nos zaczyna krwawić) ZAMKNIJ SIĘ, KURWA, TATO, JUŻ NAWET NIE GRAM W GRY , WYPROWADZIŁEM SIĘ 8 LAT TEMU, PRZESTAŃ WPYCHAĆ MI TEN SYF DO GARDŁA!
RPC-1946-J: Słuchaj synu, kiedy tylko skończysz studia z projektowania graficznego, chętnie pomogę ci z twoim CV. Tak naprawdę, to nawet nie będziesz go potrzebował. Po prostu wejdź tam i uściśnij im dłoń, jak przystało. Działa za każdym razem, teraz ja jestem szefem!
Dr. Farnham: (zrzuca radio) ZABIJE GO. JESTEM TERAZ PANEM SWOJEGO LOSU! PIERDOLĘ CIĘ TATO, PIERDOLĘ, PIERDOLĘ…
RPC-1946-J: Słyszałeś kiedyś o Bitcoinie, o której wszyscy mówią?
Dr. Farnham: (Krzyki i drapanie po ścianach, skóra zmienia kolor na różowy)
RPC-1946-J: (Podnosi upuszczone radio) Ooch… Ciekawe, czy jeszcze to działa.
RPC-1946-J: (Włącza radio) O! To klasyk!
(Głośnio grany jest Slow Ride zespołu Foghat)
<LOG ZAKOŃCZONY>

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License