RPC-1946-J

Wieczny Boomer

tagshow

2.4 (5)

2.4 (5)

us.webp
beta-default.webp
30yearoldboomer.webp

Karykatura RPC-1946-J odzyskana ze zneutralizowanego obiektu RPC-1946-1-J.

Obiekt #: RPC-1946-J

Klasa: Beta

Protokoły przechowalnicze: RPC-1946-J musi być umieszczony w przechowalni o wymiarach 10 m x 10 m, stylizowanej na garaż znajdujący się na terenie Placówki ██ Autorytetu. Przechowalnia RPC-1946-J musi być wyposażona w kilka udogodnień, w tym: radio AM/FM, kosiarkę John Deere S240 wyposażoną w 48-calowy pokład, grill na węgiel Char-Griller Smokin' Champ oraz pierwszej generacji Forda Mustanga z 1969 roku pomalowanego na czerwono. Personel Autorytetu z upoważnieniem poziomu 1. lub wyższego jest obowiązany do uzupełniania zapasów żywności z Monster Energy™ ████ █████, (2 puszki w cenie 4 dolarów w ███████.), a także kilkudziesięciu plastrów hamburgerów, kiełbasek do hot dogów i steków z certyfikatem USDA prime. Do zadań pracowników Autorytetu należy również wymiana węgla i tankowanie zarówno kosiarki John Deere S240, jak i Forda Mustanga przynajmniej raz w tygodniu. Pracownicy klasy E są zatrudniani co kwartał z różnych lokalnych warsztatów samochodowych na terenie Placówki ██ Autorytetu do wykonywania prac konserwacyjnych. Konserwacja i uzupełnianie zapasów przechowalni RPC-1946-J musi być dokonywane między poniedziałkiem a piątkiem, gdy przechowalnia jest opuszczona. Personel poziomu 1. przydzielony do analizy wywiadowczej powinien również monitorować strony internetowe: Craigslist, eBay Motors i AARP pod kątem wszelkich śladów RPC-1946-J. Personel poziomu 2., którego zadaniem jest ochrona lub transportowanie RPC-1946-J z jego przechowalni, jest zobowiązany do noszenia zatyczek do uszu wydanych przez Autorytet.

Opis: RPC-1946-J jest humanoidem przypominającym starszego kaukaskiego mężczyznę mającego około 181 cm wzrostu i około 98,6 kg masy ciała. RPC-1946-J ma siwe, rzednące włosy i widoczne nierówności na głowie. Ubiór RPC-1946-J składa się z sandałów na rzepy, szortów typu cargo i, opcjonalnie, koszuli bez rękawów. RPC-1946-J jest również widywany w okularach przeciwsłonecznych polaryzacyjnych Oakley, ale próby ich usunięcia przez pracowników Autorytetu okazały się nieskuteczne, co skłoniło badaczy do spekulacji, że są one po prostu częścią ciała RPC-1946-J. Pomimo starszego wyglądu RPC-1946-J — kilka testów medycznych przeprowadzonych na obiekcie wykazało na postawie jego układu kostnego, że może on mieć nawet 30 lat.

Wyjątkową okolicznością mającą wpływ na procesy zabezpieczania RPC-1946-J jest fakt, że jest on aktywny tylko w sobotę i niedzielę, zwykle w okresie od 07:00-10:00 sobotniego poranka, aż do utraty przytomności dokładnie o 24:00, w niedzielną noc. Wszelkie próby reanimacji RPC-1946-J okazały się nieskuteczne, jednak stan nieprzytomności RPC-1946-J okazał się korzystny dla badaczy Autorytetu. Kiedy RPC-1946-J znajdzie się w przechowalni w stanie aktywnym, natychmiast otworzy puszkę Monster Energy™ ████ █████ na „ten pierwszy łyk dnia”. W stanie aktywnym wypije następnie do dwudziestu kilku puszek napoju.

Wkrótce potem RPC-1946-J dostroi radio do klasycznej lokalnej stacji rockowej w hrabstwie ███████, na Florydzie, pomimo że Placówka██ Autorytetu znajduje się w ██████, ██, kilka tysięcy kilometrów od miejsca nadawania. Dźwięk dochodzący z radia jest wyraźnie wyższy niż w przypadku standardowego radia przy maksymalnej głośności, ponieważ jest to model dla RPC-1946-J. Chwilę później urządzenie RPC-1946-J włączy zarówno kosiarkę John Deere, jak i Forda Mustanga, wytwarzając przy tym znacznie głośniejszy hałas niż zwykle. Pomiary przeprowadzone za pomocą miernika poziomu dźwięku wykazały, że przy włączonych wszystkich możliwych urządzeniach poziom hałasu osiąga maksimum 163 dB. Obserwacje medyczne RPC-1946-J nie wykazały żadnych oznak uszkodzenia tkanki słuchowej, pomimo narażenia na ekstremalne poziomy hałasu przez prawie dwa dni. Uważa się, że RPC-1946-J powoduje wzmocnienie dźwięku.

RPC-1946-J spędza aktywnie czas w przechowalni, wykonując różne czynności, takie jak jazda kosiarką czy Fordem Mustangiem, na postoju. Od czasu do czasu będzie starał się umyć i wypolerować Forda Mustanga najlepiej, jak umie, pomimo ograniczonego sprzętu czyszczącego w jego celi. Uważa się, że RPC-1946-J robi to, żeby sprzedać samochód online za pośrednictwem stron internetowych, takich jak Craigslist czy eBay Motors, ponieważ kilku cywilów pojawiło się przed Placówką ██ Autorytetu w celu sfinalizowania wymiany handlowej z RPC-1946-J. We wszystkich przypadkach zlokalizowania osoby cywilnej podano jej preparat amnezyjny klasy B i przetransportowano ją na odległość co najmniej 25 km od Placówki. Ponadto urządzenia elektroniczne takich osób zostały skonfiskowane i zniszczone. Nie wiadomo, w jaki sposób RPC-1946-J jest w stanie uzyskać dostęp do Internetu, ponieważ w jego przechowalni nie ma komputera. Co ciekawe, wpisy dokonywane w Internecie nie są ograniczone „regułą weekendową” RPC-1946-J, albowiem wykrywano je w różnych dniach tygodnia.

RPC-1946-J od czasu do czasu włącza również grill i przystępuje do obróki termicznej dostarczonego mięsa. Oczywiście wzmocniony jest również dźwięk skwierczenia. Nadzór i obserwacja RPC-1946-J wykazały, że w rzeczywistości nigdy nie spożywa on swojego jedzenia, poza Monster Energy™ ████ █████, i w zamian grilluje godzinami, bezgłośnie rozmawiając sam ze sobą wśród kakofonii hałasu w przechowalni. Obserwacja potraw przygotowanych przez RPC-1946-J wykazała, że mimo wielogodzinnego grillowania nie zostały one spalone. Jedzenie przygotowane przez RPC-1946-J zostało zatwierdzone do dostarczenia do kantyny. Personel, który spożywa jedzenie RPC-1946-J, będzie wykazywać oznaki przedwczesnego łysienia i podagry.

RPC-1946-J traktuje każdego człowieka, z którym ma kontakt, jako swojego syna lub córkę i przystępuje z nim do rozmowy. Jak zauważono przy wystawianiu personelu klasy D i pracowników Autorytetu na działanie RPC-1946-J, RPC-1946-J omówi różne rzeczy, takie jak polityka prawicowa, akademicki futbol amerykański, czas spędzony w Marynarce Wojennej Stanów Zjednoczonych, swoją żonę Lindę, pracę w hucie, a także „zeszłotygodniową wycieczkę po Zatoce ██████". Jeśli wziąć pod uwagę, że RPC-1946-J jest przechowywany od 19██ r. i przez większość czasu jest nieprzytomny, przyjmuje się, że prawie wszystkie te informacje są sfabrykowane.

Długotrwały kontakt z RPC-1946-J powoduje jednak, że zaczyna on dawać każdemu, z kim rozmawia, „porady życiowe". W tym momencie osoby, które przebywały w obecności RPC-1946-J, powoli przekonują się, że RPC-1946-J jest ich ojcem i zaczynają panikować oraz wykazywać frustrację, im bardziej RPC-1946-J naciska na nich w sprawach takich, jak studia, rozmowy kwalifikacyjne, znalezienie współmałżonka czy „nie wiecie, jak dobrze dzisiaj macie, dzieci". Końcowe etapy ekspozycji na RPC-1946-J to zakrwawione oczy, obfite krwawienie z oczodołów, nozdrzy, uszu i ust oraz ciemnienie pigmentu skóry do koloru czerwono-różowego. Ludzkie obiekty w końcowej fazie ekspozycji na RPC-1946-J muszą być uznawane za zagrożenie i oznakowywane jako RPC-1946-1-J. Są one bowiem wrogo nastawione do każdej żywej istoty w pobliżu i atakują ją, aż ulegną wykrwawieniu. Wykazano, że RPC-1946-J jest nieświadomy i odporny na RPC-1946-1-J, jak również na wszelkie inne wyrządzone szkody, ponieważ może zregenerować całe swoje ciało, a jego okulary słoneczne są jedyną częścią RPC-1946-J, która jest uważana za całkowicie niezniszczalną.

Personel Autorytetu zauważył, że usunięcie jakichkolwiek udogodnień lub pojazdów z przechowalni RPC-1946-J, jak również niemożność zastosowania się do jakichkolwiek procedur odnowy lub konserwacji spowoduje, że RPC-1946-J będzie się frustrować i w końcu natychmiast zniknie z przechowalni, jak pokazują nagrania z kamer bezpieczeństwa. Po przeniesieniu i zatrzymaniu przez agentów terenowych Autorytetu, RPC-1946-J miał szukać i „wypytywać" o to, czego brakowało w jego przechowalni. Zaginięcia w latach 19██, 20██ i 20██ przed kolejnym odbiorem spowodowały śmierć około ███ osób.

Przesłuchiwany: RPC-1946-J, pseudonim: „Wieczny Boomer", pseudonim Internetowy: bigmancraig53

Przesłuchujący: Dr Chris Farnham

<ROZPOCZĘCIE LOGU>

RPC-1946-J: Czy to ty, chłopcze? Jezu, wydaje się, że tydzień temu rzucaliśmy tą piłką na podwórku.

Dr Farnham: Chyba nie muszę pytać, czy umiesz mówić.

RPC-1946-J: (Rechocze.) Synu, wciąż pamiętam, jakby to było wczoraj, gdy pierwszy raz przemówiłeś. Nie pamiętasz swoich pierwszych słów?

Dr Farnham: Wystarczy, RPC-1946-J.

RPC-1946-J: Wygląda na to, że ktoś wciąż jest wkurzony, że nic się nie udało w ostatni weekend. (Otwiera puszkę Monster Energy™ ████ █████.)

Dr Farnham: Musisz się skupić, 1946-J, albo będziemy musieli spróbować czegoś mniej przyjemnego.

RPC-1946-J: Chłopcze, nie słyszałem takiego gówna od czasu ostatniego rejsu z wujkiem Samem. Opowiadałem ci kiedykolwiek o tym, jak zostałem przyłapany na piciu podczas warty i chorąży Daniels powiedział-

Dr Farnham: (Uderza dłonią o stół.) Skup się, 1946-J. Powiedz, dlaczego moi ludzie znaleźli cię znokautowanego obok ośmiu ciał pokrytych krwią, na których nie było ani jednego śladu!?

RPC-1946-J: Syno, jak ty kiedykolwiek znajdziesz sobie kobietę, by pewnego dnia założyć rodzinę, skoro tak się zachowujesz?

Dr Farnham: Co!?

RPC-1946-J: (Rechocze.) Och, teraz rozumiem. Problemy z dziewczynami, czyż nie?

Dr Farnham: Nie, co ty w ogóle-

RPC-1946-J: Synu, lada dzień wyjeżdżasz do college'u i musisz zdać sobie sprawę, że twój stary wie parę rzeczy.

Dr Farnham: Ta- RPC-1946-J, mam już trzydziestkę i doktorat.

RPC-1946-J: Skoro o tym mowa, wiesz w czym — myślę — byłbyś naprawdę dobry w college'u? W komputerach.

Dr Farnham: Nie, tato! Powiedziałem, że chcę być naukowcem!

RPC-1946-J: Wszystkie te godziny, które przeklikałeś na rodzinnym komputerze! Widzę, że w mgnieniu oka będziesz prezesem Apple, młody.

Dr Farnham: (Ciało zaczyna się trząść.) TATO! To, że jestem na komputerze cały dzień, nie znaczy, że chcę-

RPC-1946-J: Och! Jeszcze lepiej: dlaczego nie zostaniesz jednym z tych… twórców gier wideo! Płacą ci za robienie przez cały dzień tego, co kochasz. Ja dlatego wybrałem spawanie, wiesz?

Dr Farnham: (Nos zaczyna krwawić.) ZAMKNIJ SIĘ, KURWA, TATO! JUŻ NAWET NIE GRAM W GRY. WYPROWADZIŁEM SIĘ 8 LAT TEMU. PRZESTAŃ WPYCHAĆ MI TEN SYF DO GARDŁA!

RPC-1946-J: Słuchaj, synu, gdy tylko skończysz studia z projektowania graficznego, chętnie pomogę ci z twoim CV. Tak naprawdę to nawet nie będziesz go potrzebował. Po prostu wejdź tam i uściśnij im dłoń, jak przystało. Działa za każdym razem. Teraz ja jestem szefem!

Dr Farnham: (Zrzuca radio.) ZABIJĘ GO. JESTEM TERAZ PANEM SWOJEGO LOSU! PIERDOLĘ CIĘ, TATO, PIERDOLĘ, PIERDOLĘ-

RPC-1946-J: Słyszałeś kiedyś o Bitcoinie, o którym wszyscy mówią?

Dr Farnham: (Krzyki i drapanie po ścianach, skóra zmienia kolor na różowy.)

RPC-1946-J: (Podnosi upuszczone radio.) Och… Ciekawe, czy to jeszcze działa.

RPC-1946-J: (Włącza radio.) O! To klasyk!

(Głośnio grany jest Slow Ride zespołu Foghat.)

<LOG ZAKOŃCZONY>

O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.