RPC-248-J

Migdałowa mama

tagshow

2.8 (5)

2.8 (5)

us.webp ph.webp

Poniższa praca to „Almond Mom” (pol. „Migdałowa mama”) autorstwa Borgus88Borgus88. Została ona napisana w połowie czerwca 2018 r. — na bardzo wczesnym etapie historii RPC i zyskała status mema w społeczności. Oto wersja niezredagowana, do której pierwotna strona dyskusyjna zachowana została tutaj.

Pracę tę opublikowano (oryginał — przyp. tł.] za zgodą Administracji Witryny, zgodnie z postanowieniami Creative Commons.


Identyfikator podmiotu:RPC - 248

Klasa: Bezpieczne

Protokoły przechowalnicze:

Nie można jej pozwolić na opuszczenie placówki, ale pozwolić na względną swobodę poruszania się po sektorze, w którym jest zakwaterowana. Należy zapewnić podstawowe udogodnienia życiowe celem utrzymania zdrowia psychicznego oraz posłuszności RPC.

Opis:

Na pierwszy rzut oka normalna Azjatka. Jednakże z nieznanej przyczyny wydziela migdałowe mleko. nie wiadomo, w jaki sposób jest ono wytwarzane, jako że biologicznie jest ona człowiekiem. nie można też nigdy znaleźć migdałowego mleka w jej piersiach, nawet podczas laktacji.

Personel wysunął hipotezę, jakoby zjawisko to powodowane było przez dwa maleńkie tunele czasoprzestrzenne prowadzące do fabryki migdałowego mleka, formujące się u sutków po ich ściśnięciu, acz na tę chwilę nie można tej hipotezy skutecznie zbadać.

Ze względu na duże ilości wydzielanego migdałowego mleka przechowywanie tego RPC jest bardzo czasochłonne. Częstokroć pracownicy płci męskiej zgłaszają się na ochotników, by podczas przerw obiadowych *doić* tej RPC celem zredukowania wydatków na mleko i nakładu pracy. O dziwo, mężczyźni, którzy się tego podejmują, wydają się szczególnie zainteresowani Azjatkami; nie wiadomo, czy to skutek dojenia, czy powód zgłaszania się na ochotników.

Dodatek:

Numer testu: Eksperyment 002-3

Podmiot: RPC
Procedura: Wydano polecenie usiłowania usunięcia lewego sutka RPC z użyciem noża chirurgicznego
Rezultat: Nóż umieszczony zostaje w otoczce, nie dochodzi do zaobserwowania uszkodzeń skóry, a nóż wydaje się wnikać w tkankę. Po uniesieniu noża odnotowane zostaje zniknięcie tej części jego ostrza, którą włożono do ciała. Żaden ślad po ostrzu nie zostaje odnaleziony w ciele RPC ani żadne dowody świadczące, że w ogóle włożono go do jej ciała.

Notes: Wygląda na to, że fizyczny materiał, z którego składa się ostrze, uległ przeniesieniu dokądś. Można założyć, że miejsce, do którego ostrze trafiło, jest tym samym, z którego pochodzi migdałowe mleko.

Podmiot: RPC
Procedura: Do sutków wstrzyknięty zostaje ocet, a RPC jest okresowo dojona i jej mleko — smakowane.

Rezultat: Pomimo okresowego testowania w ciągu 4 godzin nie zostaje odnotowana żadna zmiana w smaku wytwarzanego migdałowego mleka.

Notatka: Być może nie wstrzyknięto dostatecznej ilości octu. To był daremny test, za jakiś czas zrobimy coś bardziej naukowego.

O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.