RPC-363

Podarunek pożegnalny od Nieśmiertelnego Ptaka

tagshow

4.5 (4)

4.5 (4)

us.webp cn.webp audio.webp
alpha-white.webp

Rejestracja Porządku Centralnego: 363

Klasa: Alfa-Biały

Zagrożenia: Zagrożenie regeneracyjne, zagrożenie temporalne

Protokoły przechowalnicze: RPC-363 należy przechowywać w standardowym pojemniku na przedmioty niskiej wartości klasy Alfa. RPC-363 można stamtąd usuwać tylko w celu przeprowadzenia testu zatwierdzonego przez pracownika badawczego z poświadczeniem bezpieczeństwa poziomu 3.

Opis: RPC-363 to pióro o długości 12,3 cm i szerokości 2,1 cm w najszerszym punkcie. RPC-363 opisywany jest jako kolorystycznie płomienny z pomarańczowymi promykami na chorągiewce, żółtą dudką oraz jasnoniebieską lotką. Temperatura RPC-363 waha się w przedziale 50-70 °C, bez względu na warunki zewnętrzne. RPC-363 wydaje się nieprzerwanie emitować płomienie, których kolor zależny jest od temperatury obiektu.

W razie zniszczenia RPC-363 z użyciem dowolnych środków pozostałość obiektu ulegnie spaleniu na popiół i następnie regeneracji w ciągu następujących 30 sekund. Nagrania wideo tej przemiany wskazują, że popiół RPC-363 uruchamia pewnego rodzaju miejscową pętlę czasu.

Pozyskanie: RPC-363 został pozyskany w trakcie przeprowadzania przez MDS Hotel-7 („Górali”) szturmu na nieruchomość będącą własnością POI-293 (Alicii Silver), znanej kolekcjonerki oraz przemytniczki przedmiotów anomalnych i paraludzi. W czasie akcji dokonano pozyskania łącznie 7 artefaktów anomalnych. Jednakże nie zdołano pochwycić POI-293. RPC-363 znajdował się w głównej pracowni, na liście, którego odpis zamieszczono poniżej.


Moja najdroższa Alicjo,

odkąd Cię poznałem, byłaś ciepłem mojego życia. Dopiero co zostałem wygnany z własnego domu, a osoby, które mnie znały, się mnie wyrzekły. Zesłano mnie do ślepej alejki i wtedy po raz pierwszy stałem się prawdziwie samotny. Byłem taki, dopóki nie poznałem Ciebie.

Gdy Cię po raz pierwszy spotkałem, byłaś dla mnie tak miła. Powiedziałem Ci, że byłem złą osobą — wredną, straszliwą i okrutną, ale to Cię nie obchodziło. Mimo wszystko zaprosiłaś mnie do swojego domu. Dałaś mi jedzenie, ubrania i dach nad głową. Nigdy nie poprosiłaś o nic w zamian.

Nigdy w swoim życiu nie uczyniłem nic, co uzasadniałoby życzliwość, z jaką mnie traktowałaś. Jesteś o wiele lepszą osobą, niż ja kiedykolwiek mógłbym być. Nigdy nie sądziłem, że zostanę tak dobrze potraktowany.

Nie jestem pewien, jak to wyrazić, ale… ja Cię kocham. Nie dałaś temu okrutnemu, staremu ptakowi niczego, prócz czystej życzliwości. Z głębi swojego serca dziękuję Ci za wszystko. Nie sądziłem, że zdobędę przed swoim kolejnym odrodzeniem taką przyjaciółkę, jak Ty.

Z tego powodu tak bardzo boli mnie konieczność powiedzenia Ci, że muszę odejść. Jak wspomniałem wyżej, wkrótce przejdę odrodzenie. Od tamtej pory już nie będę Cię pamiętał. Byłaś ciepłem mojego życia przez cały czas, jaki Cię znałem, a więc pozwól, że zaoferuję Ci to piórko, by dawało ono ciepło Tobie.

Twój przyjaciel, Ash

O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.