RPC-404-J

Granat błyskowy

tagshow

4.4 (5)

4.4 (5)

us.png cn.png
M-84-Flash-Bang-Grenade.jpg

AHHHH MOJE OCZY PŁONĄ

alpha-red.png

Rejestracja Porządku Centralnego: 404-J

Klasa: Alfa-Czerwony

Zagrożenia: Zagrożenie sensoryczne, zagrożenie wizualne

Protokoły przechowalnicze: Wszystkim pracownikom Autorytetu zabrania się używania RPC-404-J na jakichkolwiek stronach w Bazie Danych Autorytetu, a cały pozostały kod dla RPC-404-J powinien zostać usunięty.

Opis: RPC-404-J jest oznaczeniem Jasnego Motywu Bazy Danych Autorytetu, odkąd Ciemny Motyw stał się uniwersalnym standardem dla akt. Każda osoba, która spojrzy na stronę i skorzysta z RPC-404-J, ma 100% szans na jebaną ślepotę od tego gównianego jasnego motywu trwałą utratę wzroku. Obecnie nie odkryto żadnej możliwej przyczyny tego zjawiska.

Personel, który został dotknięty przez RPC-404-J, przyrównał doświadczenie do „umieszczenia 50 granatów błyskowych w [ich] oczach”. Żaden z pracowników, którzy byli świadkami RPC-404-J, nie odzyskał dotąd wzroku.

Cały personel przyłapany na użyciu RPC-404-J zostanie poddany terminacji za zdradę. ~ GD-01

Dodatek.1: Poniżej znajduje się raport Dyrektora ds. Bezpieczeństwa Teleinformatycznego Autorytetu dotyczące usunięcia całego kodu RPC-404-J z Bazy Danych.

Dodatek.2: Poniżej znajduje się transkrypcja audioraportu przekazanego przez agenta Bezpieczeństwa Teleinformatycznego Autorytetu w następstwie próby neutralizacji RPC-404-J.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License