RPC-404-J

Granat błyskowy

tagshow

4.4 (5)

4.4 (5)

us.webp cn.webp
M-84-Flash-Bang-Grenade.webp

AHHHH MOJE OCZY PŁONĄ

alpha-red.webp

Rejestracja Porządku Centralnego: 404-J

Klasa: Alfa-Czerwony

Zagrożenia: Zagrożenie sensoryczne, zagrożenie wizualne

Protokoły przechowalnicze: Pracownikom Autorytetu zabrania się używania RPC-404-J na jakichkolwiek podstronach w Bazie Danych Autorytetu, a pozostały kod dla RPC-404-J powinien zostać usunięty.

Opis: RPC-404-J jest oznaczeniem jasnego motywu kolorystycznego Bazy Danych Autorytetu, odkąd ciemny motyw stał się uniwersalnym standardem dla akt. Każdy, kto spojrzy na stronę i skorzysta z RPC-404-J, na 100% dostanie jebanej ślepoty od tego gównianego jasnego motywu dozna trwałej utratę wzroku. Dotąd nie odkryto żadnej możliwej przyczyny tego zjawiska.

Personel, który został dotknięty przez RPC-404-J, przyrównał doświadczenie do „umieszczenia 50 granatów błyskowych w [ich] oczach”. Żaden pracowników, który doświadczył oddziaływania RPC-404-J, nie odzyskał dotąd wzroku.

Każdy przyłapany na użyciu RPC-404-J zostanie poddany terminacji za zdradę. ~ GD-01

Dodatek.1: Poniżej znajduje się raport Dyrektora ds. Bezpieczeństwa Teleinformatycznego Autorytetu dotyczący usunięcia całego kodu RPC-404-J z Bazy Danych.

Dodatek.2: Poniżej znajduje się transkrypcja audioraportu przekazanego przez agenta Bezpieczeństwa Teleinformatycznego Autorytetu w następstwie podjęcia próby zneutralizowania RPC-404-J.

O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.