RPC-666-J

Jez Coldpost

tagshow

4.3 (6)

4.3 (6)

us.png
gamma-default.png
medium.jpg

bardzo zajebisty niegejowski

Obiekt #: RPC-666-J

Klasa: Yeeta

Protokoły przechowalnicze: Jez Coldpost nie może być zabezpieczony. Jest zbyt zajebisty dla Autorytetu, aby go krytykować lub przechowywać, ponieważ ma moc psychiczną i wysoką charyzmę, i dostaje wszystkie kobiety, i wałęsa się z najgorętszymi facetami.

Coldpost powinien mieć zapewnione co najmniej trzy kobiety dziennie, które ocenia jako „9,9/10”. Niespełnienie tego wymagania spowoduje, że Jez Coldpost wpadnie w szał, po czym zacznie biegać z bardzo dużą prędkością, zabijając ⅙ ludzi swoim Kwantowym Rewolwerem.

Żadna broń nie powinna być umieszczona w przechowalni Jeza Coldposta — jest ona uważana za bezużyteczną, ponieważ obiekt „teleportuje się za tobą” i skręci ci kark. Wysokiej czułości mikrofony podchwyciły go mruczącego pod nosem „nic personelnego dzieciaku, biegnij z powrotem do swojej [USUNIĘTO] mamusi”.

Opis: Jez Coldpost jest antropomorficznym jeżem o wysokości 8 stóp, zdolnym do ludzkiej mowy i stosunków seksualnych. Z kobietami. Nie jest gejem. Włada Kwantowym Rewolwerem i Kataną, pozornie wykonanymi z „kokonowej” substancji — nie do złamania przez żaden znany człowiekowi materiał. Jego płaszcz jest doskonale czarny, wtapiający się w noc jak nietoperz, a wszystkie jego ubrania są nie do zepsucia i pachną „nie tak okropnie”.

Jez Coldpost jest szybszy, silniejszy i mądrzejszy niż jakikolwiek znany człowiek. Widziano go poruszającego się z prędkością [USUNIĘTO] mil na godzine. Z nieznanych powodów żaden badacz nie może zmierzyć żadnej ze swoich statystyk w metrach. Zapytany o to Coldpost powiedział „zasady są głupie metry są głupie i nie zamierzam przeliczać”. Zapytany o swoje IQ powiedział: „weź swoje IQ, pomnóż je przez kilkaset, dodaj kilka milionów, i podwój to przez 0, a będziesz wiedział”.

Jez Coldpost ma tumblra, który można znaleźć tutaj:
https://www.tumblr.com/blog/coldpost-the-hedgehog-blog

Dodatek: W żadnym wypadku nikt o nazwisku „Chad” lub „Thunder████” nie może znaleźć się w promieniu 100 km od Jeza Coldposta. Jeżeli to nastąpi, Jez Coldpost będzie biegał, krzyczał i wielokrotnie uderzał ofiary w głowę, aż do ich śmierci. Jest to uważane za normalne.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License