RPC-666-J

Jez Coldpost

tagshow

3.8 (6)

3.8 (6)

us.webp
gamma-default.webp
coldpost.webp

bardzo zajebisty niegejowski

Obiekt #: RPC-666-J

Klasa: Yeeta

Protokoły przechowalnicze: Jez Coldpost nie może być zabezpieczony. Jest zbyt zajebisty dla Autorytetu, by go krytykować lub przechowywać, ponieważ ma moc psychiczną i wysoką charyzmę, i dostaje wszystkie kobiety, i wałęsa się z najgorętszymi facetami.

Coldpost powinien mieć zapewnione co najmniej trzy kobiety dziennie, które ocenia jako „9,9/10”. Niespełnienie tego wymagania spowoduje, że Jez Coldpost wpadnie w szał, po czym zacznie biegać z bardzo dużą szybkością, zabijając ⅙ ludzi swoim Kwantowym Rewolwerem.

Żadna broń nie powinna zostać umieszczona w przechowalni Jeza Coldposta — która jest ona uznawana za bezużyteczną, ponieważ obiekt „teleportuje się za ciebie” i skręca ci kark. Wysokiej czułości mikrofony podchwyciły go mruczącego pod nosem „nic personelnego dzieciaku, biegnij z powrotem do swojej [USUNIĘTO] mamusi”.

Opis: Jez Coldpost jest antropomorficznym jeżem o wysokości 8 stóp, zdolnym do ludzkiej mowy i stosunków seksualnych. Z kobietami. Nie jest gejem. Włada Kwantowym Rewolwerem i Kataną, pozornie wykonanymi z „kokonowej” substancji — nie do złamania przez żaden znany człowiekowi materiał. Jego płaszcz jest doskonale czarny, wtapiający się w noc jak nietoperz, a wszystkie jego ubrania są nie do zepsucia i nie pachną „aż tak okropnie”.

Jez Coldpost jest szybszy, silniejszy i mądrzejszy niż jakikolwiek znany człowiek. Widziano go poruszającego się z prędkością [USUNIĘTO] mil na godzinę. Z nieznanych powodów żaden badacz nie może zmierzyć żadnej ze swoich statystyk w metrach. Zapytany o to Coldpost powiedział „zasady są głupie metry są głupie i nie zamierzam przeliczać”. Zapytany o swoje IQ powiedział: „weź swoje IQ, pomnóż je przez kilkaset, dodaj kilka milionów, i podwój to przez 0, a będziesz wiedział”.

Jez Coldpost ma tumblra, na który można wejść poprzez poniższy link:
https://www.tumblr.com/blog/coldpost-the-hedgehog-blog

Dodatek: W żadnym razie nikt o nazwisku „Chad” ani „Thunder████” nie może znaleźć się w promieniu 100 km od Jeza Coldposta. Jeżeli to nastąpi, Jez Coldpost będzie biegał, krzyczał i wielokrotnie uderzał ofiary w głowę, aż do ich śmierci. Jest to uważane za normalne zachowanie.

O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.