RPC-7143-J

Atrakcyjny kawał żelastwa

tagshow

Badge_Translate.webpTop 10 przekładów

4.9 (8)

4.9 (8)

us.webp cn.webp
Sensual.webp
knob.webp

RPC-7143-J w pełni swojego wdzięku.

Rejestracja Porządku Centralnego: 7143-J

Klasa: Alfa Zmysłowy-Seksowny

Zagrożenia: Zbyt kurewsko gorący

Protokoły przechowalnicze: Personelowi Placówki 19 przypomina się, że próby uwodzenia, wymuszania lub w inny sposób wykorzystywania RPC-7143-J będą ścigane dyscyplinarnie. RPC-7143-J nie należy zapraszać na kolację, kupować biletów do kina ani oferować podwożenia do domu z powodu opadów. Pod żadnym pozorem nie należy zapraszać RPC-7143-J do lokum prywatnego celem „podzielenia się lampką wina i skorzystania z okazji do poważnej rozmowy”. Wszystkim pracownikom przypomina się, że obiekt nie jest w żadnym wymiarze zainteresowany waszymi inicjatywami miłosnymi.

Ponadto informuje się, że pracownicy przyuważeni na wchodzeniu w niedozwolone interakcje z RPC-7143-J będą zobowiązani uczestniczyć w seminarium uwrażliwiającym na problematykę nękania.

Opis: RPC-7143-J to wyjątkowo atrakcyjna pod względem fizycznym klamka przyłączona do drzwi na drugim piętrze dormitorium dla personelu. Obecnie nie wiadomo, czy RPC-7143-J wykazuje właściwości anomalne, aczkolwiek ustalono, że obiekt ma serce z kamienia. RPC-7143-J opisywano również jako: „gorącą mamuśkę”, „ponętną łasiczkę”, „niezłą dupę” czy „spoko loko”.

Nie ustalono, czy RPC-7143-J jest obecnie singielką, aczkolwiek potwierdzono, że stanowi znakomitą flirciarę, a jeżeli posiada obrączkę, to nigdy jej nie nosi. Krążą pogłoski, jakoby dr Torvald i RPC-7143-J coś łączyło w okresie letnim 2011 roku, aczkolwiek już się rozstali, za powód podając „różnice nie do pogodzenia”.

Obiekt uważany jest za skandalistę; wiadomo bowiem, że doprowadził on do co najmniej 73 rozstań między pracownikami Autorytetu. Do maja 2015 roku odnotowano 34 przypadki niewłaściwego obchodzenia się pracowników z RPC-7143-J, a ponad 300 — niegodziwego komunikowania się z RPC-7143-J, włączając to uwagi rzucane przy mijaniu się z obiektem.

knob2.webp

RPC-7143-J w swoim bardzo stylowym i modnym stroju formalnym.

Dodatek 7143-J.1: Logi testów.

Nota: Niedługo po odkryciu RPC-7143-J przeprowadzono szereg testów mających określić, czy RPC-7143-J wykazuje jakiekolwiek właściwości anomalne. Rezultaty tychże testów były bezowocne, aczkolwiek podjęto jednogłośną decyzję o nieprzeprowadzaniu dalszych, albowiem mogłoby to zaszkodzić szansom całej reszty. No wiecie.

Log Testu 7143-J 1:

Test: RPC-7143-J przekazano zaproszenie, z prośbą potwierdzenia zamiaru przybycia, na przyjęcie urodzinowe dr. Doriana.

Rezultat: RPC-7143-J nie dokonała potwierdzenia.

Notatka: Cholera, naprawdę miałem nadzieję, że przyjdzie na moją imprezę. Do diaska, założę się, że wybierze się na imprę dr. Smitha, tego wygadanego sukinkota. — Dr Dorian

Log Testu 7143-J 4:
Test: RPC-7143-J poproszono o pozowanie na zdjęciu z agent Jameson.
Rezultat: RPC-7143-J pozowała na zdjęciu. Odnotowano, że wyglądała cholernie dobrze.
Notatka: Świetnie. Jak już wyślę to do agenta Fieldsa, mojego eks, zrozumie on wreszcie, że już nie potrzebuję jego cholernej osoby w swoim życiu. — Agent Jameson

Log Testu 7143-J 15:

Test: [USUNIĘTO]

Rezultat: [USUNIĘTO]

Notatka: Na niebiosa! Myślałem, że mamy to już za sobą. Nie walczymy ku czci RPC-7143-J — nieważne, jak wielkie, wydaje się wam, sprowadziłoby to na was zainteresowanie ze strony obiektu. Chyba musimy zorganizować kolejne pieprzone seminarium. — Dr Celf

knob3.webp

FOTOGRAFIA EKSTREMALNIE NSFW

Dodatek 7143-J.2: Oświadczenia osobiste personelu.

Nota: Poniższe oświadczenia zebrano w drodze anonimowej ankiety o ogólnych wrażeniach, jakie RPC-7143-J wywarła na personelu. Ze względów przyzwoitości niektóre fragmenty zostały ocenzurowane. Pozostawiono jednak nazwiska celem dalszego zawstydzenia osób, które dopuszczały się nieobyczajnych myśli na temat pięknej i wdzięcznej RPC-7143-J.

Agent Romerville: Tak, jest przesłodka. Czasami widzę, jak puszcza mi oczko z drugiego końca korytarza. Chyba chce mi dać coś do zrozumienia.

Dr Cornwall: To znaczy RPC-7143-J? Jasne, nazywam ją Stacy. Wiem, że mnie chce. Gra trudną do zdobycia, ale widzę, że dla mnie połyskuje trochę inaczej, wiecie?

Dr Hughes: Ach, tak! Bardzo chciałbym ███████████ ████ ███████ █████████, a potem wziąłbym jedną z tych █████ ███████ ███ █████ z laboratorium pirotechnicznego i po prostu ██████ ███████ ███ ██████ ███ ██████, a potem pozwolił mu ██████████████████████████ ██████████████████████████ ████████████.
Nota: Ocenzurowaliśmy informacje, ale ja pierdzielę! Ludzie, co z wami nie tak? — Dr Celf

Badacz Axwell: Tydzień temu zaprosiłam go na drinka. Wyglądało, jakby dał mi kosza. To zdecydowanie nie moja liga, ale pomarzyć sobie można, co nie?

Dr Lee: Pracowałem nad moimi tekstami na podryw. Posłuchajcie! „Hej, maleńka, co ty na to, żebym cię trochę poobracał?”. Czaicie? Chodzi o… obracanie. Chłopaki?

Badacz Chambers: Wykopciłabym tę klamkę jak jasna cholera.

RPC-7143-J to zarchiwizowana wersja SCP-7143-J, którego oryginał napisany został przez djkaktus, zedytowana przez mlister zgodnie z postanowieniami licencji Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 Unported.

O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.