RPC-919

Papierowy samolot

tagshow

3 (1)

3 (1)

us.webp
alpha-white.webp

Rejestracja Porządku Centralnego: 919

Klasa: Alfa-Biały

Zagrożenia: Zagrożenie ruchowe, zagrożenie świadomością

Protokoły przechowalnicze: RPC-919 powinien być przechowywany w standardowej szafie dla przedmiotów anomalnych. Celem ograniczenia mobilności obiektu powinien on być zablokowany spinaczem.

Opis: RPC-919 to złożony papierowy samolot. W losowych momentach obiekt w nieznany sposób zaczyna poruszać się w kierunku wybranego celu z szybkością ok. 30 m/s. RPC-919 może poruszać się wokół przeszkód, by osiągnąć swój cel, chyba że zostanie zablokowany lub powstrzymany. Wydaje się, że jest w stanie nadto poruszać się bez końca.

Doniesiono, że lokacje odwiedzone przez RPC-919 przed jego zabezpieczeniem, łączyły popularne miejsca i cele podróży turystycznych. Poniżej znajduje się lista potwierdzonych obserwacji obiektu:

  • Londyn, Anglia,
  • Paryż, Francja,
  • Barcelona, Hiszpania,
  • Sydney, Australia,
  • Cape Town, Republika Południowej Afryki,
  • Nowy Jork, Stany Zjednoczone,
  • Rio de Janeiro, Brazylia,
  • Tokio, Japonia.

Dodatek: Poniżej przedstawiono wiadomość wydrukowaną na papierze tworzącym RPC-919. Aby uniknąć ryzyka neutralizacji obiektu tekst uzyskano poprzez obrazowanie rentgenowskie, a nie poprzez rozłożenie RPC-919.

Transkrypt wydaje się zapisany słabej jakości językiem rosyjskim. To w połączeniu z treścią wiadomości sugeruje, że stanowi ona próbę pisania w obcym języku. Wiadomość przedstawiono w formie przetłumaczonej.

Nazywam się Petra. Mam 11 lat. Pochodzę z Niemiec. Mieszkam w Berlinie.

Wczoraj upiekłam ciasto z mamą. Miałyśmy wystarczająco dużo cukru, ponieważ mama zamieniła swoje kupony na piwo na kupony na cukier z panem Willemsem. On potrzebuje wielu kuponów na piwo. Mama powiedziała, bym się na niego nie gniewała, nawet jeśli czasami kopie mnie bez powodu, gdy próbuję coś kupić, i pachnie od niego sikami.

W przyszłości chcę być lekarzem lub pilotem. Jeszcze nie zdecydowałam. Chcę być lekarzem, bo oni pomagają ludziom, a pilotem, ponieważ oni odwiedzają wiele miejsc. Przedtem chciałam być piosenkarką jak Elvis, ale nauczyciel powiedział mi, żebym o nim nie mówiła. Elvis to amerykański piosenkarz, a ja lubię jego piosenki.

Chcę podróżować po świecie i odwiedzić wiele miejsc, na wszystkich kontynentach. Czasami podróżujemy, ale nie tak dużo. Co roku odwiedzam dziadków, ale oni nie mieszkają daleko od Berlina. Chcę udać się do innych krajów, jak Francja czy Ameryka. Myślę, że to byłoby interesujące.

— Petra

O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.