RPC-Herbert-Hoover

Herbert Hoover

tagshow

2.8 (4)

2.8 (4)

us.png
beta-white.png

Rejestracja Porządku Centralnego: Mam

Klasa: Tutaj

Zagrożenia: Ogłoszenie:

Protokoły przechowalnicze: Herbert Hoover to pieprzony sukinsyn.

Opis: Naszczał na moją pieprzoną żonę

President_Hoover_portrait.jpg

Skurwysyn na kilka sekund przed tym, jak naszczał na moją żonę. Spójrz na jego zasraną twarz. Tak bardzo go, kurwa, nienawidzę.

Zgadza się. Zabrał swojego pieprzonego liberalnego-kapitalistycznego kutasa i naszczał na moją PIEPRZONĄ żonę. Powiedział, że jego kutas był TAKI WIELKI, a ja powiedziałem, że to było obrzydliwe. Robię więc wezwanie na moim RPC Sandboxie. Panie Herbert Hoover, ma pan małego fiutka. To rozmiar tego fistaszka, ale JESZCZE mniejszego. Wiecie co? Oto, jak wygląda mój fallus. Zgadza się, mały. Naturalny, żadnego liberalizmu, żadnego kapitalizmu, spójrz na to. Wygląda jak 2 kule i drednot. Wyruchał moją żonę, więc zgadnijcie co — ja wyrucham USA. Tak jest, masz za swoje! Poza tym, że nie zamierzam naszczać na USA. Chce osiągnąć coś więcej. Zeszczam się na AMERYKĘ! Jak ci się to podoba, HOOVER? NASIKAŁEM NA AMERYKĘ, KRETYNIE! Macie 23 godziny, zanim krople SZCZYN uderzą w ten pieprzony kontynent, a teraz zejdźcie mi z oczu, zanim też na was naszczam!

HMS_Dreadnought_1906_H61017.jpg

Rozmiar mojego kutasa w porównaniu do Herberta Hoovera. Nie widzisz tego Hoovera? Zgadza się, taki jest mały w porównaniu z moim drednotem wielkości kutafona.

Pierdol Się Herbert

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License