RPC-Herbert-Hoover

Herbert Hoover

tagshow

2.6 (5)

2.6 (5)

us.webp
beta-white.webp

Rejestracja Porządku Centralnego: Mam

Klasa: Tutaj

Zagrożenia: Ogłoszenie:

Protokoły przechowalnicze: Herbert Hoover to pieprzony sukinsyn.

Opis: Naszczał na moją pieprzoną żonę

President_Hoover_portrait.webp

Skurwysyn na kilka sekund przed tym, jak naszczał na moją żonę. Spójrz na jego zasraną twarz. Tak bardzo go, kurwa, nienawidzę.

Zgadza się — zabrał swojego pieprzonego liberalno-kapitalistycznego kutasa i naszczał na moją PIEPRZONĄ żonę. Powiedział, że jego kutas był TAKI WIELKI, a ja odparłem, że to było obrzydliwe. Robię więc wezwanie na moim Sandboxie RPC. Panie Herbert Hoover, ma Pan małego fiutka. To rozmiar fistaszka, ale JESZCZE mniejszego. Wiecie co? Oto, jak wygląda mój fallus. Zgadza się — jest mały. Naturalny, żadnego liberalizmu, żadnego kapitalizmu. Wygląda jak dwie kule i drednot. Wyruchał moją żonę, więc zgadnijcie co — ja wyrucham USA. Tak jest, masz za swoje! Poza tym, że nie zamierzam naszczać na USA. Chcę osiągnąć coś więcej. Zeszczam się na AMERYKĘ! Jak ci się to podoba, HOOVER? NASIKAŁEM NA AMERYKĘ, KRETYNIE! Macie 23 godziny, zanim krople SZCZYN uderzą w ten pieprzony kontynent, a teraz zejdźcie mi z oczu, zanim też na was naszczam!

HMS_Dreadnought_1906_H61017.webp

Rozmiar mojego kutasa w porównaniu do Herberta Hoovera. Nie widzisz tego Hoovera? Zgadza się, taki jest mały w porównaniu z moim drednotem wielkości kutafona.

O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.