RPC-PL-004

Pływacki doping

tagnone

3 (11)

3 (11)

audio.webp
alpha-yellow.webp

Rejestracja Porządku Centralnego: PL-004

Klasa: Alfa-Żółty

Zagrożenia:Pozostałe właściwości: h-biohazard.webp zagrożenie biologiczne

Protokoły przechowalnicze: RPC-PL-004 należy przechowywać w chłodziarce laboratoryjnej o parametrach umożliwiających przechowywanie wszystkich instancji obiektu. W celu regulacji dostępu do obiektu należy wyposażyć chłodziarkę w zamek otwierany przez czytnik kart zbliżeniowych. Wszystkie egzemplarze kart zbliżeniowych udzielających dostępu do RPC-PL-004 muszą być przechowywane u kierownika badawczego obiektu. RPC-PL-004 można usuwać z chłodziarki tylko w celu przeprowadzenia eksperymentu zatwierdzonego przez kierownika badawczego obiektu.

Opis: RPC-PL-004 to 83 fiolki o pojemności 5 ml, zawierające preparat sporządzony w technologii anomalnej, pozyskane przez Polski Oddział Autorytetu w ramach Operacji Hermes (kod: O-PL-82). Fiolki jako pojemniki nie posiadają żadnych właściwości anomalnych i mogą zostać zastąpione przez dowolny, sterylny pojemnik do przechowywania cieczy. Po wstrzyknięciu preparatu do organizmu istoty żywej następuje, jeśli ująć efekt holistycznie — poprawienie jej zdolności pływackich (zdolności motorycznych kończyn górnych i dolnych, wytrzymałości oraz objętości płuc) o około 250% na okres trzech dni.

O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.