Strony autorskie

Strony autorskie

  • Nie możesz mieć więcej niż jednej strony autorskiej.
  • Aby móc utworzyć swoją stronę autorską, musisz najpierw opublikować co najmniej dwa utwory (typu obiekt RPC, opowieść bądź operacja) oryginalne lub trzy tłumaczone w Witrynie.
  • Utwory, o których mowa wyżej, muszą znajdować się w Witrynie od co najmniej tygodnia i nie mogą być w trakcie usuwania. Jeżeli, gdy już będziesz miał stronę autorską, nie będziesz autorem dostatecznej liczby utworów znajdujących się na Witrynie, twoja strona autorska zostanie wycofana z publikacji.

Jeżeli chcesz natomiast zostać dodany do poniższej listy, musisz mieć opublikowany co najmniej jeden utwór oryginalny albo tłumaczenie w naszej Witrynie od co najmniej jednego tygodnia. Jeśli masz to za sobą, skontaktuj się z dowolnym Członkiem Administracji Witryny. Odznaki przyznaje wyłącznie AW; są one dożywotnie i nie do uchylenia, z wyjątkiem kary permanentnej blokady konta z zastrzeżeniem o nieodwracalności bądź życzenia samego odznaczonego.

Lista wszystkich członków naszej Witryny znajduje się tutaj.

Odznaka Opis
Badge-Activity.png
Odznaka aktywnego kontrybutora, przyznawana za szczególny wkład w życie Witryny i Społeczności.
Badge_Mrowkojad.png
Odznaka mrówkojada czteropalczastego, przyznawana ekstremalnie rzadko za stawienie czoła specjalnemu wyzwaniu pisarskiemu, widoczna również na Discordzie.
Badge_Transactive.png
Połączenie obydwu odznak.

#


A


B


C


D


E


F


G


H


I


J


K


L


M


N


O


P


Q


R


S


T


U


V


W


X


Y


Z

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License