Strony autorskie

Strony autorskie

  • Możesz mieć tylko jedną stronę autorską.
  • Aby móc ją utworzyć, musisz najpierw opublikować co najmniej dwa utwory (RPC, opowieść lub operacja) oryginalne lub trzy tłumaczone.
  • Utwory, o których mowa wyżej, muszą znajdować się w Witrynie od co najmniej tygodnia i nie mogą być zagrożone usunięciem. Jeżeli, gdy już będziesz miał stronę autorską, przestaniesz z jakiejś przyczyny być autorem dostatecznej liczby prac według wymagań co do strony autorskiej w chwili jej dodania, zostanie ona wycofana z publikacji. Wyjątkiem byłaby sytuacja, gdyby nowsze wymagania były względniejsze, co raczej nie będzie miało miejsca.

Jeżeli chcesz natomiast zostać dodany do poniższej listy, musisz mieć opublikowany co najmniej jeden utwór oryginalny (RPC, opowieść, operacja, ekspozytura lub akta pracownicze) w naszej Witrynie od co najmniej jednego tygodnia. Jeśli masz to za sobą, skontaktuj się z dowolnym członkiem Administracji Witryny.

Odznaki z kolei są przyznawane wyłącznie przez Administrację Witryny; są one dożywotnie i nie do uchylenia, z wyjątkiem wymierzenia kary permanentnej blokady konta z zastrzeżeniem o nieodwracalności bądź życzenia samego odznaczonego.

Lista wszystkich członków Witryny znajduje się tutaj.

Odznaka Opis
Badge-Activity.webp
Odznaka aktywnego kontrybutora, przyznawana za szczególny wkład w życie Witryny i Społeczności.
Badge_Mrowkojad.webp
Odznaka mrówkojada czteropalczastego, przyznawana ekstremalnie rzadko za stawienie czoła specjalnemu wyzwaniu pisarskiemu, widoczna również na Discordzie.
Badge_Transactive.webp
Połączenie obydwu odznak.

#


A


B


C


D


E


F


G


H


I


J


K


L


M


N


O


P


Q


R


S


T


U


V


W


X


Y


Z

O ile nie stwierdzono inaczej, treści niniejszej witryny objęte są postanowieniami licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe.